Latvijā
Novados

Jelgavas novadā automašīna nāvējoši notriec sirmgalvi 16

Foto-Shutterstock

Piektdien, 9.septembrī, ceļu satiksmes negadījumā uz Jelgavas šosejas bojā gājis 82 gadus vecs gājējs, kuru notriekusi automašīna, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

Negadījums noticis pēc plkst.18 ceļa Rīga-Jelgava 43.kilometrā. Vīrieti notrieca 1958.gadā dzimuša šofera vadīta automašīna “Audi A4 Avant”. Vīrietis no gūtajām traumām mira notikuma vietā.

Savukārt Valmierā, Rīgas iela 46, 1987.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Audi”, uz gājēju pārejas uzbrauca 19 gadus vecai jaunietei, kura ar traumām nogādāta slimnīcā.

Ceļu satiksmes negadījumā cieta arī 31 gadu veca velosipēdiste, kurai Rīgā, Miera ielas rajonā, uzbrauca 1976.gadā dzimuša vīrieša vadīta automašīna “Toyota Avensis”. Cietusī ar dažādām traumām nogādāta slimnīcā.

Šonakt Gulbenes novada Beļavas pagastā atrasts uz ceļa braucamās daļas gulošs 19 gadus vecs jaunietis, kurš bija avarējis, braucot ar mopēdu. Mopēda vadītājs ar dažādām traumām nogādāts slimnīcā.

Savukārt neilgi pēc pusnakts Amatas novada Drabešu pagastā uz ceļa Rīga-Sigulda nenoskaidrots vadītājs ar motociklu “Honda”, kuram nebija valsts reģistrācijas numura, nobrauca no ceļa un apgāzās. Vadītājs no notikuma vietas devās prom, par to neziņojot policijai un mediķiem. Negadījumā cieta pasažieris – 1986.gadā dzimis vīrietis, kurš ar traumām nogādāts slimnīcā.

Līdzīgs negadījums notika arī piektdien pēc plkst.19 Ādažu novadā, kad 1965.gadā dzimis vīrietis, vadot motociklu “Honda”, pie nenoskaidrotiem apstākļiem apgāzās. Cieta motocikla pasažiere – 1968.gadā dzimusi sieviete, kura ar traumām nogādāta slimnīcā, savukārt motocikla vadītājs no slimnīcas palaists mājās.

Tikmēr Rīgā, Aristida Briāna ielā pēcpusdienā notika sadursme starp automašīnu “Toyota RAV 4”, kuru vadīja 1961.gadā dzimusi sieviete, un motociklu “Suzuki”, kuru vadīja 1974.gadā dzimis vīrietis. Negadījumā cieta motocikla vadītājs, kurš ar traumām nogādāts slimnīcā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 96 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens, bet cieta vēl 13 cilvēki.

LA.lv