×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
11. novembris, 2015
Drukāt

Jelgavas novadā likvidē apjomīgu nelegālā alkohola ražotni

Valsts policijas fotoValsts policijas foto

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) informē, ka, pastiprināti strādājot nelegālo akcizēto preču aprites apkarošanas jomā, VP Zemgales reģiona Kriminālpolicijas biroja darbinieki pagājušajā nedēļā Jelgavas novadā likvidēja nelikumīgu alkohola ražotni un aizdomās par nozieguma izdarīšanu aizturēja vienu personu, LA.lv pavēstīja VPO pārstāve Ieva Sietniece.

VP Zemgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja darbinieki kriminālprocesa ietvaros, sankcionētas kratīšanas laikā Jelgavas novadā no nelikumīgas alkohola ražotnes atsavināja 1060 litrus nelegālā alkohola, tostarp 832 litrus degvīna un 228 litrus spirta, tika atsavinātas arī 285 kastes ar tukšām 0,7 un 1 litra pudelēm ar etiķetēm, kurās bija paredzēts pildīt nelegālo alkoholu.

Papildus tam policijas darbinieki atsavināja 55 000 cigaretes.

Par nelegālo akcizēto preču glabāšanu un izplatīšanu tiks aizturēts vīrietis, kuram piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Sietniece piebilda, ka oktobrī Jelgavā jau atsavinātas 343 445 nelegālās cigaretes un 455 litri nelegālā alkohola, izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīts vai šis nelegālais akcizēto preču klāsts nav saistīts ar šo ražotni.

Uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 221.2 panta 2.daļas Par nelikumīgu alkoholisko dzērienu izgatavošanu (ražošanu), glabāšanu vai pārvietošanu, ja tā izdarīta lielā apmērā, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+