×
Mobilā versija
+6.0°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
18. septembris, 2014
Drukāt

Jelgavas policija lūdz atpazīt iespējamu naudas viltotāju (1)

Foto - Valsts policijaFoto - Valsts policija

Valsts policijas Jelgavas iecirknis lūdz rūpīgi aplūkot attēlā redzamo vīrieti, kurš ir aizturēts par viltotas naudas izplatīšanu. Vīrietis tika aizturēts vakar sadarbībā ar veikala apsardzes darbiniekiem, kad viņš Jelgavā mēģināja norēķināties ar viltotu 50 eiro naudas zīmi.

Policija 1988.gadā dzimušu vīrieti, kurš ir Lietuvas iedzīvotājs, aizturēja un ievietoja īslaicīgā aizturēšanas vietā. Pagaidām vīrietis tiek turēts aizdomās par trīs epizodēm. Policija aicina rūpīgi aplūkot attēlā redzamo vīrieti un aicina ziņot, ja kāds cietis no šī vīrieša noziedzīgām darbībām. Tālrunis 63004200, 63004202, 63004204 vai 110.

Uzsākts kriminālprocess par viltotu Latvijā apgrozībā esošu vai apgrozībai paredzētu naudas zīmju, monētu, valsts finanšu instrumentu vai ārvalstu valūtas izgatavošanu, pārvadāšanu, pārsūtīšanu, iegādāšanos vai glabāšanu nolūkā to izplatīt, kā arī par šāda viltojuma izplatīšanu, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. tas jau Janis Almanis no ciracas

Draugiem Facebook Twitter Google+