×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
20. augusts, 2014
Drukāt

Jelgavas stacijā atrod vairākus sprādzienbīstamus priekšmetus

ladins

Jelgavā, dzelzceļa stacijā, šodien rakšanas darbu laikā atrasti vairāki sprādzienbīstami priekšmeti, aģentūra LETA noskaidroja Nacionālajos bruņotajos spēkos.

Nesprāgušas munīcijas neitralizēšanas (NMN) vienība devusies uz notikuma vietu.
Jelgavas pilsētas pašvaldības policijas sabiedrisko attiecību speciāliste Sandra Reksce aģentūru LETA informēja, ka pagaidām no Nesprāgušas munīcijas neitralizēšanas vienības saņemta informācija tikai par vienu priekšmetu – atradums izrādījies nesprādzis artilērijas lādiņš no kara laika.

Viņa skaidroja, ka lādiņš atrasts rakšanas darbos topošā satiksmes termināļa ielu infrastruktūras izbūves gaitā, taču nevis agrāko muitas noliktavu zonā, bet pie “Narvesen” kioska, kas ir tuvāk Jelgavas dzelzceļa stacijai, tāpēc, kamēr atraduma vietā strādā NMN vienība, ir ierobežota transporta piekļuve pie dzelzceļa stacijas.

Savukārt pašvaldības iestādē “Pilsētsaimniecība” aģentūra LETA uzzināja, ka sprādzienbīstamu priekšmetu atrašanas dēļ pie dzelzceļa stacijas uz nenoteiktu laiku nevarēs piekļūt arī vienai autobusa pieturvietai.

Kā ziņots, šā gada 1. jūlijā valdība atļāva Satiksmes ministrijai nodot bez atlīdzības Jelgavas pašvaldības īpašumā zemes vienību Zemgales prospektā 19A, kas ir kādreizējā preču noliktava un kur pašvaldība plāno izbūvēt “park&ride” stāvlaukumu 240 automašīnām un domā par autoostas pārcelšanu.

Iepriekš jau ziņots, ka šā gada 1. aprīlī Jelgavas pilsētas dome noslēdza līgumu ar ceļu būves firmu SIA “Binders” par ERAF līdzfinansētā projekta “Satiksmes termināļa apkalpošanai nepieciešamās ielu infrastruktūras izbūve Jelgavā” realizāciju, aģentūra LETA uzzināja Jelgavas pilsētas pašvaldībā.

Kopējais projekta finansējums – 8 406 274 eiro, ERAF līdzfinansējums – 4 192 270 eiro, kā arī valsts budžeta dotācija – 1 5 794 eiro.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+