Mobilā versija
Brīdinājums -1.1°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
13. novembris, 2015
Drukāt

Jelgavas tiesai nodod lietu par seksuālu vardarbību pret nepilngadīgu meiteni (1)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs foto.

Jelgavas prokuratūras prokurors tiesai nodevis krimināllietu, kurā apsūdzēta persona par seksuāla rakstura darbību izdarīšanu, nolūkā apmierināt savu dzimumtieksmi fiziskā saskarē ar sešpadsmit gadu vecumu nesasniegušas mazgadīgas personas ķermeni, izmantojot šīs personas bezpalīdzības stāvokli, aģentūrai BNS pastāstīja prokuratūras pārstāve Kristīne Sutugina.

Saskaņā ar lēmumu par krimināllietas nodošanu tiesai apsūdzētā persona izmantoja apstākli, ka mājas kāpņu telpā neatrodas neviens pieaugušais, nolūkā apmierināt savu dzimumtieksmi un apzinoties, ka mazgadīgā persona atrodas bezpalīdzības stāvoklī, ar rokas pirkstiem aizskāra mazgadīgās personas virsjakas lejasdaļu un šīs personas dzimumorgānus.

Mazgadīgā persona lūdza apsūdzētajai personai pārtraukt šīs darbības. Apsūdzētā persona pārtrauca savas prettiesiskās darbības un no notikuma vietas aizskrēja.

Apsūdzētā persona pie kriminālatbildības saukta pēc Krimināllikuma 160. panta ceturtās daļas.

Lieta izskatīšanai nodota Jelgavas tiesai.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Cik pretīgi, žēl, ka tajā brīdī negāja garām kāds skūts kaimiņš ar beisbola nūju. PRETĪGI. Lai arī it kā nekas tāds nav izdarīts, bet statistika parāda to, ka meitenei psiholoģiska trauma ir nodrošināta ilgstoši gadu gadiem. Lasīju, ka speciālisti ir atzinuši, ka šādi gadījumi uz bērniem atstāj vidēji smagas un smagas traumas uz visu atlikušo mūžu. Bet šiem – piespiedu darbiņi.

Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (2)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+