Jeļizarova ar personīgo rekordu kvalificējusies Eiropas vieglatlētikas čempionātam telpās 0

Latvijas garo distanču skrējēja Poļina Jeļizarova Francijā notikušajās sacensībās telpās 3000 metru skrējienā sasniegusi jaunu personīgo rekordu un nodrošinājusi dalību gaidāmajā Eiropas čempionātā telpās.

SVF: Krievijas ekonomika augs straujāk par visām pasaules attīstītajām ekonomikām 137

Jeļizarova 3000 metru garo distanci veica astoņās minūtēs un 59,75 sekundēs, kas tagad kļuvis par viņas labāko rezultātu šajā distancē. Par šādu sportistes sasniegumu pavēstījis viņas treneris Viktors Lācis.

Par sacensību uzvarētāju kļuva Portugāles pārstāve Sandra Moreira, kurai Jeļizarova zaudēja gandrīz septiņas sekundes.

Pašlaik 23 gadus vecā Jeļizarova pagājušajā gadā notikušajās Londonas olimpiskajās spēlēs sasniedza Latvijas rekordu 3000 metru šķēršļu skrējienā, distanci veicot deviņās minūtēs un 27,21 sekundē. Olimpiādes noslēgumā sportiste ierindojās 13.vietā.

Savas karjeras laikā Jeļizarova izcīnījusi bronzas godalgu 2007.gadā Nīderlandē notikušajā Eiropas čempionātā junioriem 3000 metru šķēršļu skrējienā.

Eiropas meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās no 1. līdz 3.martam risināsies Zviedrijas pilsētā Gēteborgā.