×
Mobilā versija
+6.0°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
28. jūnijs, 2012
Drukāt

Jeļizarova EČ iekļūst finālā kavēkļu skrējienā

Latvijas vieglatlēte Poļina Jeļizarova ceturtdien Helsinkos Eiropas čempionātā (EČ) pusfināla skrējienā 3000 metru kavēkļu distancē finišēja otrā un iekļuva finālā.

Jeļizarova mērķa līniju šķērsoja pēc deviņām minūtēm un 39,92 sekundēm, pēc izrāviena finiša taisnē atpaliekot tikai no skrējiena uzvarētājas ukrainietes Svetlanas Šmitas (9:36,77), liecina rīkotāju informācija. Vietu sestdien paredzētajā finālā automātiski garantēja četras ātrākās skrējiena dalībnieces.

Jūnijā Valsts prezidenta balvas izcīņā Valmierā Jeļizarova sasniedza Latvijas rekordu 9:33,53, kas viņai nodrošināja tiesības ar izpildītu A normatīvu startēt Londonas olimpiskajās spēlēs.

Ceturtdien paredzēts sadalīt septiņus EČ medaļu komplektus. Vīrieši godalgas saņems desmitcīņā, 100 metru sprintā un šķēpmešanā, kur finālā neiekļuva neviens no trijiem kvalifikācijā startējušajiem Latvijas šķēpraižiem. Turpretim sievietēm medaļas pasniegs pēc sacensībām tāllēkšanā, 5000 metru skrējienā, augstlēkšanā un 100 metru sprintā. Finālsacensībās vēlāk ceturtdien startēs Ineta Radeviča tāllēkšanā un Ronalds Arājs 100 metru skrējienā. Savukārt priekšsacīkstēs vesera mešanā sacentīsies Igors Sokolovs, bet Jānis Leitis skries 400 metru pusfinālā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+