×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.8°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
14. jūlijs, 2012
Drukāt

Jeļizarova vēlreiz labo Latvijas rekordu un izcīna otro vietu “Dimanta līgas” posmā

Latvijas vieglatlēte Poļina Jeļizarova sestdien “Dimanta līgas” posmā Londonā jau trešo reizi šosezon laboja Latvijas rekordu 3000 metru šķēršļu skrējienā.

Aizvadītajās sacensībās Jeļizarova finišēja pēc deviņām minūtēm un 28,27 sekundēm, kas deva otro vietu. Latvijas sportiste vien par 1,03 sekundēm atpalika no uzvaru izcīnījušās rumānietes Ankutas Bobočelas.

Latvijas rekordu Jeļizarova uzlaboja par vairāk nekā četrām sekundēm.

“Dimantu līgas” kopvērtējumā šajā distancē Jeļizarova tagad ar diviem punktiem ieņem sesto vietu. Līdz sezonas beigām šajā distancē tiks aizvadītas vēl divas sacensības.

Kā ziņots, pirmoreiz šosezon Jeļizarova Latvijas rekordu sasniedza jūnija pirmajā pusē, kad iepriekšējo rezultātu uzlaboja par 18 sekundēm, finišējot pēc deviņām minūtēm un 33,53 sekundēm. Šis rezultāts viņai ļāva kvalificēties Londonas Olimpiādei.

Savukārt šajā otrdienā Francijā notikušajās sacensībās Jeļizarova finišēja pēc deviņām minūtēm un 32,71 sekundes, vēl uzlabojot sev piederošo Latvijas rekordu.

Kā ziņots, jūnija nogalē notikušajā Eiropas čempionātā Jeļizarova izcīnīja sesto vietu 3000 metru šķēršļu skrējienā, finišējot pēc deviņām minūtēm un 41,38 sekundēm.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+