Jeļizarovai 13. vieta 3000 metru šķēršļu skrējienā 0

Latvijas skrējēja Poļina Jeļizarova pirmdien izcīnīja 13.vietu Londonas olimpisko spēļu 3000 metru šķēršļu skrējiena finālā. Jeļizarova finišēja pēc deviņām minūtēm un 38,56 sekundēm.

Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?
VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43

Gandrīz visu distanci Latvijas rekordiste atradās skrējiena beigu daļā, nespējot pacīnīties par augstāku vietu. Kopumā finišēja 14 sportistes, kamēr krieviete Gulnāra Galkina izstājās.

Par olimpisko čempioni kļuva pagājušā gada pasaules čempione Jūlija Zaripova no Krievijas, kura finišēja pēc deviņām minūtēm un 6,72 sekundēm, kas bija jauns sportistes personiskais rekords. Otro vietu ar jaunu nacionālo rekordu izcīnīja Tunisijas sportiste Habiba Ghribi, kura sasniedza rezultātu deviņas minūtes un 8,37 sekundes. Savukārt pie bronzas medaļas tika Sofija Asefa no Etiopijas, kura finiša līniju šķērsoja pēc deviņām minūtēm un 9,84 sekundēm.

Kā ziņots, sestdien notikušajās priekšsacīkstēs Jeļizarova savā skrējienā finišēja ceturtajā vietā, uzrādot laiku deviņas minūtes un 27,21 sekunde un kārtējo reizi labojot Latvijas rekordu. Latvijas rekordu, kuru sportiste labojusi jau piekto reizi šosezon, Jeļizarova uzlaboja par mazliet vairāk nekā sekundi. Jeļizarova priekšsacīkstēs uzrādīja kopumā devīto labāko rezultātu.

Kā ziņots, jūnija nogalē notikušajā Eiropas čempionātā Jeļizarova izcīnīja sesto vietu 3000 metru šķēršļu skrējienā, finišējot pēc deviņām minūtēm un 41,38 sekundēm.

Šī 23 gadus vecajai sportistei bija olimpiskā debija.