×
Mobilā versija
+13.4°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
25. jūnijs, 2015
Drukāt

Jenny May – 10 gadi uz skatuves

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Jenny May

Dziedātāja Jenny May, svinot desmit gadus mūzikā, sagatavojusi eksotisku šovprogrammu, ko 1. jūlijā būs iespēja baudīt Daugavas koncertzālē, kam sekos Dobele, Valmiera un citi koncerti. Latvijā pirmo reizi meditatīvā mūzika tiks apvienota ar popmūziku. Jenny May grib, lai koncerta laikā klausītāji atmodina garu un ceļ to spārnos.

Lai piešķirtu koncertiem meditatīvu noskaņu, dziedātāja tajos apvienojusies ar gongu un netradicionālo mūzikas instrumentu spēles pratējiem Daci Straumi un “Yakov Cheich-Sultan”. Dziedātājas pārstāve Ginta Sebre atklāja, ka koncerti visā Latvijā būs kā sava veida dzīres. Palīgā nākšot arī profesionāli dejotāji, radot kvalitatīvu šovu. Jenny May vienmēr bijis svarīgi, lai ikviena viņas uzstāšanās būtu pārdomāts un kvalitatīvs šovs. “Es uzskatu, ka nevar uz skatuves vienkārši uznākt un dziedāt, ir jāveido kaut kāds priekšnesums. Man kā dziedātājai ir svarīgi izkopt skatuves kustības un tēlu,” neslēpj dziedātāja.

Vēl pirms jubilejas koncertiem māksliniece izdeva albumu “Tev paveiksies” īpašās latino noskaņās, kas būs klausāms arī mākslinieces koncertā. Jenny May jau no savas karjeras pirmsākumiem ir vēlējusies dziedāt latino. “Beidzot izdevēji tam deva zaļo gaismu. Man ļāva izmēģināt un sevi pierādīt, jo Latvijā latino žanrs nav diez ko plaši pārstāvēts: ja neskaita brāļus Ričus, tad šeit nav neviena, kas dziedātu šāda stila mūziku. Es izdomāju, ka tas sapnis, ko kādreiz gribēju piepildīt, ir jārealizē,” smaidot atklāj dziedātāja un piebilst, “lepojos un priecājos, ka esmu pirmā dziedātāja Latvijā, kura izdeva albumu latino noskaņās. Tas nemaina to, ka man joprojām patīk arī “roķīgs” piesitiens mūzikā, tas, tāpat kā latino mūzika, mani raksturo un ir dzirdams vairākās kompozīcijās.”

Koncertu dzīvās mūzikas pavadībā paspilgtinās profesionāli dejotāji Rolands Šteinbergs un Baiba Ceļmalniece. Horeogrāfija tiks atsvaidzināta ar dažādiem šova elementiem. Līdzās jauniem latino ritmiem dziedātāja izpildīs visiem zināmos, tautā mīļotos skaņdarbus no iepriekšējiem albumiem kā, piemēram, “Nāk nakts”, “Es gribu vēl mīlēt”, “Tev paveiksies”, kā arī dziesmas no karjeras pirmsākumiem “All expectations”, “You don`t have to people anything” un citas kompozīcijas.

Par savām svinībām Jenny May teic: “Ir milzīgs gandarījums par paveikto šajā starta skrējienā 10 gados. Mūzika ir tas lauciņš, kurā jūtu piepildījumu un zinu, ka vēl varu realizēties plašāk. Mūzikai nav robežu. Ir tikai jāizpleš spārni un jālido tālāk. Man prieks, ka šo gadu laikā man ir tik daudz uzticamu klausītāju. Es būšu ar jums arī turpmāk!”

Varbūt noder!

1. VII. 20.00 Daugavas koncertzāle

Biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs, www.bilesuparadize.lv

Cena: EUR 10 līdz EUR 120

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+