Jerofejevs uz vairākām nedēļām izsit no ierindas Rīgas “Dinamo” uzbrucēju Kristo 0

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas kluba Rīgas “Dinamo” amerikāņu uzbrucējs Denijs Kristo otrdien spēlē pret Čeļabinskas “Traktor” guvis ķermeņa augšdaļas savainojumu, tāpēc komandai nevarēs palīdzēt dažas nedēļas, vēsta klubs.

TESTS. Jūsu īkšķu novietojums, sakrustojot pirkstus, atklāj daudz par jūsu personību 12

Kristo traumu guva trešā perioda beigu daļā, kad pēc spēcīga komandas biedra Aleksandra Jerofejeva metiena viņam aiz pretinieku vārtiem sāpīgi trāpīja ripa. Kristo kādu laiku palika guļam uz ledus, tomēr pēc tam pats spēja aizkļūt līdz rezervistu soliņam.

Šosezon Kristo laukumā devies 32 KHL regulārā čempionāta spēlēs, kurās guvis astoņus vārtus un atdevis desmit rezultatīvas piespēles, ar 18 punktiem būdams otrs rezultatīvākais šīs sezonas spēlētājs rīdzinieku rindās.

Tāpat viņš nopelnījis sešas soda minūtes un lietderības koeficientu -10, vidēji laukumā pavadot 18 minūtes un 55 sekundes.

Kristo Rīgas “Dinamo” komandā aizvada pirmo sezonu. Viņš savulaik sekmīgi spēlējis gan pasaules čempionātā U-18 un U-20 vecuma grupās, gan arī pieaugušajiem, tomēr līdz Nacionālajai hokeja līgai (NHL) nespēja aizkļūt.

Savukārt cits “Dinamo” vienības uzbrucējs Georgs Golovkovs, kurš sezonas sākumā guva smagu pleca traumu un šosezon kluba rindās vēl nav spēlējis, spēļu prakses iegūšanai nosūtīts uz fārmklubu “Liepāja”/”Optibet”, kuras rindās jau trešdien “Optibet” Hokeja līgas (OHL) mačā izies laukumā pret “Mogo” vienību.

Golovkovs pirms pusotras nedēļas Latvijas klubu izlases rindās piedalījās “Crowns Baltic Challenge Cup” turnīra otrajā posmā Lietuvā, palīdzot komandai izcīnīt trīs panākumus.

Jau vēstīts, ka Rīgas “Dinamo” otrdien, noslēdzot četru mājas spēļu sēriju, savā laukumā ar 1:3 zaudēja Čeļabinskas “Traktor” komandai.

Piektdien Latvijas klubs Jekaterinburgā pret “Avtomobilist” hokejistiem sāks četru izbraukuma spēļu sēriju, tiekoties arī ar Magņitogorskas “Metallurg”, Čeļabinskas “Traktor” un Arta Ābola trenēto, kā arī Kristapa Sotnieka pārstāvēto Toljati “Lada”.

Rīgas komanda ar 22 punktiem 33 spēlēs joprojām ieņem pēdējo vietu starp 13 Rietumu konferences komandām, no priekšpēdējā vietā esošās Bratislavas “Slovan” atpalikdama desmit punktus. Savukārt visas līgas kopvērtējumā priekšpēdējā vietā esošā Hantimansijskas “Jugra” apsteidz Latvijas vienību par pieciem punktiem.