×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.6°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Trešdiena, 23. maijs, 2018
27. jūnijs, 2016
Drukāt

Jerošenko: “Ušakovam svarīgākās ir savas ambīcijas; blakus viņam ir alkatīgi padomnieki” (15)

FOTO Timurs Subhankulovs/Latvijas AvīzeFOTO Timurs Subhankulovs/Latvijas Avīze

“Partija “Saskaņa” pārveidojas par Ziemeļkorejai līdzīgu sistēmu. Ir vadonis Ušakovs, kas gatavs uz visu, lai saglabātu vietu, krēslu un ietekmi. Ir viņa ārštata padomnieki, kuri, pateicoties esošai kārtībai, galvaspilsētā veido privāto biznesu, un Rīga palikusi par viņu privāto kabatu. Un ir pārējie. Partijas biedri, deputāti,” tā intervijā “Latvijas Avīzei” saka Rīgas domes deputāts Vadims Jerošenko, kurš izrādījās “Saskaņas” frakcijā nevajadzīgs, tika izslēgts un tagad strādā kā vienīgais neatkarīgais deputāts Rīgas domē.

Viņš ir finansists, konsultāciju uzņēmuma “Laika stars” vadītājs, iepriekšējā sasaukumā vadīja pilsētas Attīstības komiteju.

V. Jerošenko:– “Saskaņa” visai veiksmīgi strādā ar elektorātu, domājot par nākamajām vēlēšanām, tai ir rokās visi instrumenti, ko reklāmas tēla veidošanā vien var izmantot. No otras puses – nav atbildes, kādu gribam redzēt galvaspilsētu pēc pieciem, desmit vai piecdesmit gadiem. Šodien saimniekošana notiek tā: 1) kā lēmums izskatīsies vēlētāju acīs, 2) ikdienišķi risinājumi sīkumos. Pilsētas attīstības plāna nav, un tas paver iespējas manipulācijām, korupcijai. Spēkā ir vecais plāns, jaunā izstrāde kavējas par 1 – 2 gadiem, un situāciju izmanto Ušakova padomnieki. Tā kā nav ilgtermiņa redzējuma, nopietni investori nelabprāt nāk vai vispār nenāk uz Rīgu. Nav skaidrības, vai Rīga grib primāri būt zaļa pilsēta, vai grib radīt industriālos centrus ar darbavietām, vai pārtapt par lielu guļamrajonu. Esmu pārliecināts, ka bez attīstības plāna, bez redzējuma pilsētas nodokļu maksātāju nauda netiek pilnvērtīgi izlietota. Jo lēmumi būvēt infrastruktūras objektus, ceļus tiek pieņemti bez tālāka skata nākotnē. Piemēram, lielie projekti, kas saistīti ar pilsētas transporta attīstību. Pie dzelzceļa stacijas plānoja būvēt multimodālo centru, kur vienuviet nonāktu sabiedriskā transporta maršruti, lai pasažieriem ērti pārsēsties, vienalga, kurā virzienā tie dotos. Tam nav risinājuma, tāpat kā līdzīgiem transporta mezgliem pie “Alfas” un Torņakalnā.

Attīstības plāns “kavējas” 2014. gadā, jo notiek bezgalīga “izpēte”. Pilsētas vadībai nav izpratnes, kam tas vajadzīgs. Šāds plāns ir galvenais likums pilsētā. Ja likuma nav vai tas novecojis, tad ir brīvas rokas pārvērst pilsētu par privāta biznesa objektu.
Nils Ušakovs veiksmīgi strādā ar savu elektorātu. Koalīcijas partneriem Amerika partijai viegli strādāt ar tādu Ušakovu, kuram par visu svarīgākās ir savas ambīcijas un noturēties pie vietas un kuram blakus ir alkatīgi padomnieki. Es teiktu tā – esošā vadība un mērs nav gatavi un vairs nevar mainīties. Vai citi pretendenti uz Rīgas troni un atslēgām spēs pārliecināt vēlētājus – redzēsim. Iespējas visnotaļ ir. Jāatceras viena lieta. Pašvaldība – tā ir saimniecība. Par maz nākt ar politiskiem saukļiem, solījumiem…


Visu interviju lasiet “Latvijas Avīzē 28. jūnijā vai e-izdevumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. Paldies par korektu analiizi,atklātiibu,tikai ļoti žee,ka cilveeki ļaujas Ušakova maģijai negrib,vainevar saprast kas patiesiibā noteek ar viņu prātiem! Bet jācer,ka vienreiz pamodiisies no letarģijas!

 2. RD nosaka miljonu pasūtījumu saņēmējus, tie visi ir savējie un godīgi dalās! Misters 20% visu kontrolē. Naciķi var tikai grauzt nagus un sūkāt… Saskaņu un Nilu ievēlēs atkal, un daži atkritēji kā Jerošenko tur neko nenoteiks.

 3. Kopš KNAB pārtapis par JSAB (Jutas Strīķes apkarošanas biroju) nav jēgas gaidīt kaut kādus rezultātus korupcijas apkarošanas jomā.

 4. Rīgas izsaimniekošana jau pat aklajam ir redzama un neko jaunu Jerošenko nepateica, tikai nez kāpēc tas tiek pieļauts. Nez, kur skatās tie, kam šīs nekārtības būtu jānovērš.

 5. ko nu te gvelzt, ušakovs vēl 90. gadu beigās bija bāls puisītis kas netieši domāja ka ir rados ar admirāli Ušakovu…ja RD kāds zog , tad tie ir tie kas zaga ārgaļa, birka, bojāra laikos, un šie mēsli paši to labi apzinas…Ušakovam tur tiek vismazāk.

 6. Un kāds ir plāns?

 7. Вопли обиженного, отодвинутого от кормушки. Ничего интересного.

  • Jauki,ka pat grafists netieši atzīst,ka eksistē “kormuška”.Atceros,kā Sudraba teica par Ušakovu-tukšs,liekulīgs un alkatīgs.Nemaz nerunājot par Ameriku,kurš ;laikam domā,ka sēdēs RD mūžīgi.

   • Вот только не надо делать удивлённо-невинный вид. А то вы не знаете, что любая власть это по сути «кормушка» и есть, что дума, что сейм. Везде всё одинаково, только размеры «кормушки» отличаются и всё. То, что вы так цените моё мнение, мне льстит.

 8. Šo cilvēku derētu atbalstīt. Atbildēt

  Vińš varētu attīstīt citu partiju Rīgas krievalodīgiem. Saskańa vairāk un vairāk līdzinas Putina “Vienotai Krievijai” un ne visiem, pat Rīgas krievvalodīgiem tas patīk. Krievvalodīgo starpā ir vajadzīga godīga opozīcija Saskańai.

 9. Kā to vispārībā varēja pieļaut,kur tad nu tagad izdarīgais KNaB vadītājs izpalicis,kāpēc nekas netiek darīts ,lai noverstu apjomīgās zādzības,jeb tie visi ir čomi.Ameriks arī būtu jāparbauda,,jo viņa tas tizlai pielīdēja smaids tracina.Tāka lai streļčenoks sāk nopietni strādāt.

 10. Vai nav ka bez saskanosanas ar Antonijas ielas kantori var but kadas investicijas Riga.

 11. Domāju, ka alkātība arī nav sveša Ušakovam.

 12. Viedi vārdi!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+