Mobilā versija
+3.1°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
18. marts, 2015
Drukāt

Jersikas pagastā būvēs čipsu ražotni (3)

cipsi_LETA

Kompānija “Glear” Līvānu novada Jersikas pagastā būvēs čipsu ražotni, pastāstīja uzņēmuma valdes loceklis Artis Paegle.

Viņš sacīja, ka pašlaik pabeigtas visas iepirkumu procedūras un tuvākajā laikā paredzēts sākt ražotnes celtniecību. Darbus paredzēts pabeigt šogad rudenī.

Projekta pirmajā posmā kopējais investīciju apmērs ir 1,4 miljoni eiro, piesaistot Eiropas Savienības fondu līdzfinansējumu. “Otrajā kārtā plānots izveidot kartupeļu pārstrādi vairāku miljonu eiro vērtībā,” atklāja Paegle.

Runājot par produkcijas noieta tirgiem, uzņēmuma valdes loceklis norādīja, ka sākotnēji plānots produkciju realizēt vietējā tirgū, pēcāk meklēt eksporta iespējas.

“Glear” reģistrēts 2011.gadā, un tā pamatkapitāls ir 4,2 tūkstoši eiro, liecina datubāzes “Lursoft” informācija. Kompānija vienādās daļās pieder Saldus rajona Ezeres pagasta zemnieku saimniecībai “Vēži” un uzņēmumam “DRL-1”.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Malači, lai veicas!

  2. Kur tad ņems kartupeļus? Vedīs no Polijas, vai?

  3. brīnišķīgi!!! Atbildēt

    būs darbavietas Latgalē! tā turpināt – attīstīt Latvijā ražošanu, piesaistīt investīcijas, cik vien var,lai cilvēkiem ir darbs un maize, tad nebrauks projām.

Gatis Strads. Mežā neatkarīgāks nekā teātrīSkatoties uz kokiem, redz ainavu, nevis eiro
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+