Mobilā versija
Brīdinājums +3.0°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
18. marts, 2015
Drukāt

Jersikas pagastā būvēs čipsu ražotni (3)

cipsi_LETA

Kompānija “Glear” Līvānu novada Jersikas pagastā būvēs čipsu ražotni, pastāstīja uzņēmuma valdes loceklis Artis Paegle.

Viņš sacīja, ka pašlaik pabeigtas visas iepirkumu procedūras un tuvākajā laikā paredzēts sākt ražotnes celtniecību. Darbus paredzēts pabeigt šogad rudenī.

Projekta pirmajā posmā kopējais investīciju apmērs ir 1,4 miljoni eiro, piesaistot Eiropas Savienības fondu līdzfinansējumu. “Otrajā kārtā plānots izveidot kartupeļu pārstrādi vairāku miljonu eiro vērtībā,” atklāja Paegle.

Runājot par produkcijas noieta tirgiem, uzņēmuma valdes loceklis norādīja, ka sākotnēji plānots produkciju realizēt vietējā tirgū, pēcāk meklēt eksporta iespējas.

“Glear” reģistrēts 2011.gadā, un tā pamatkapitāls ir 4,2 tūkstoši eiro, liecina datubāzes “Lursoft” informācija. Kompānija vienādās daļās pieder Saldus rajona Ezeres pagasta zemnieku saimniecībai “Vēži” un uzņēmumam “DRL-1”.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Malači, lai veicas!

  2. Kur tad ņems kartupeļus? Vedīs no Polijas, vai?

  3. brīnišķīgi!!! Atbildēt

    būs darbavietas Latgalē! tā turpināt – attīstīt Latvijā ražošanu, piesaistīt investīcijas, cik vien var,lai cilvēkiem ir darbs un maize, tad nebrauks projām.

Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Aptauja: Latvijā vairāk nekā 60% strādājošo nav apmierināti ar atalgojumu (1)Saskaņā ar vadošā interneta personāla atlases uzņēmuma CV-Online veikto aptauju Baltijas valstīs par atalgojuma atbilstību ieguldītajam darbam, Latvijā ir salīdzinoši visaugstākais darbinieku skaits, kas uzskata, ka saņem adekvātu atalgojumu pret ieguldīto darbu – 39% Latvijā, vairāk nekā 34% Igaunijā un mazliet virs 19% Lietuvā.
Draugiem Facebook Twitter Google+