Mobilā versija
+4.0°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
18. marts, 2015
Drukāt

Jersikas pagastā būvēs čipsu ražotni (3)

cipsi_LETA

Kompānija “Glear” Līvānu novada Jersikas pagastā būvēs čipsu ražotni, pastāstīja uzņēmuma valdes loceklis Artis Paegle.

Viņš sacīja, ka pašlaik pabeigtas visas iepirkumu procedūras un tuvākajā laikā paredzēts sākt ražotnes celtniecību. Darbus paredzēts pabeigt šogad rudenī.

Projekta pirmajā posmā kopējais investīciju apmērs ir 1,4 miljoni eiro, piesaistot Eiropas Savienības fondu līdzfinansējumu. “Otrajā kārtā plānots izveidot kartupeļu pārstrādi vairāku miljonu eiro vērtībā,” atklāja Paegle.

Runājot par produkcijas noieta tirgiem, uzņēmuma valdes loceklis norādīja, ka sākotnēji plānots produkciju realizēt vietējā tirgū, pēcāk meklēt eksporta iespējas.

“Glear” reģistrēts 2011.gadā, un tā pamatkapitāls ir 4,2 tūkstoši eiro, liecina datubāzes “Lursoft” informācija. Kompānija vienādās daļās pieder Saldus rajona Ezeres pagasta zemnieku saimniecībai “Vēži” un uzņēmumam “DRL-1”.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Malači, lai veicas!

  2. Kur tad ņems kartupeļus? Vedīs no Polijas, vai?

  3. brīnišķīgi!!! Atbildēt

    būs darbavietas Latgalē! tā turpināt – attīstīt Latvijā ražošanu, piesaistīt investīcijas, cik vien var,lai cilvēkiem ir darbs un maize, tad nebrauks projām.

Rīgā restaurēta baznīca, muzeji un tapis Saieta namsRaiņa dzīvokli atjauno pēc fotoattēliem un filmētiem materiāliem
Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (13)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+