×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
30. marts, 2015
Drukāt

Jestri sportiskās Lieldienas Amatas novadā

Foto: amata.lvFoto: amata.lv

Amatas novadā Lieldienas šogad sagaidīs laivojot, apstaigājot Amatas upes gleznainos krastus, šūpojoties netradicionāli – gaisa balonā, kā arī nododoties citām sportiskām un izklaidējošām darbībām, portālam LA.lv pavēstīja novada sabiedrisko attiecību speciālsite Līga Eglīte.

Sestdien, 4. aprīlī, gaidām Lieldienu pārgājiens Cēsis – Amata – Ieriķi pa Amatas upes gleznainajiem krastiem. Maršrutā smilšakmens ieži un alas, avoti, krustakmeņi un citas senatnes liecības.Pulcēšanās plkst. 9 Cēsīs Cīrulīšos (Žagarkalnā) autobusa galapunktā. Aptuvenais ekskursijas laiks septiņas stundas. “Ekskursiju vadīs tūrisma gids Gints Skutāns. Ir dalības maksa, iepriekš jāpiesaka dalība pārgājienā,” norāda Eglīte.

Sestdien un svētdien, 4. un 5. aprīlī, risināsies Latvijas čempionāts ūdenstūrismā Amatas upē pie Zvārtes ieža.

Svētdien, 5. aprīlī plkst. 11 sāksies Lieldienu svinēšana “Rakšos”. Programmā šūpošanās gaisa balonā, muzikāli un kustīgi priekšnesumi, atrakciju parka “Lec un minies Rakšos” un kafejnīcas “Camel Cafe” atklāšana un, protams, kamieļi un lamas Lieldienu noskaņās! Ir dalības maksa.

Pirmdien, 6. aprīlī, no plkst. 14 līdz plkst. 17 Āraišu arheoloģiskajā muzejparkā Lieldienu pikniks lieliem un maziem. Spēles, rotaļas, radoša darbošanās un pantāga gatavošana. Ieejas maksa – viena ola.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+