Latvijā
Politika

JKP nebūtu gatava apvienoties ar kādu citu partiju 13


“Jaunās konservatīvās partijas” līderis, bijušais tieslietu ministrs Jānis Bordāns.
“Jaunās konservatīvās partijas” līderis, bijušais tieslietu ministrs Jānis Bordāns.
Foto-LETA

Jaunā konservatīvā partija (JKP) nebūtu gatava apvienoties ar kādu citu partiju, komentējot Eiropas Parlamenta deputāta Arta Pabrika (V) aicinājumu apvienoties “Vienotībai”, JKP, “Latvijas attīstībai” (LA) un “Latvijas reģionu apvienībai” (LRA), aģentūrai LETA pauda JKP līderis Jānis Bordāns.

Pabriks vakar telekanāla LNT raidījumā “900 sekundes” pauda, ka “Vienotības” jaunajai vadībai nekavējoties jāsāk sarunas par apvienošanos ar JKP, LRA un LA. Viņš teica, ka šīs partijas balstās uz līdzīgām platformām un grib redzēt Latviju kā eiropeisku valsti.

Bordāns pastāstīja, ka JKP pašreiz neizskata iespēju mainīt partijas statusu, turklāt ar partiju neviens nav runājis par šādu aicinājumu.

“Mūsu partija šobrīd attīstās un uzņem jaunus biedrus. Pret sadarbību kopīgu mērķu labā mēs nekad neesam iebilduši, arī Rīgas domē mēs uz labiem sadarbības pamatiem strādājam ar “Vienotību”, LA un LRA,” norādīja Bordāns.

Viņš uzsvēra, ka JKP nav bijusi nekāda runa par partiju apvienošanos. Partija būtu gatava, ka tajā individuāli iestātos kādi citu partiju biedri, bet par apvienošanos tā nav domājusi.

LA.lv