Horoskopi un mistika
Horoskopi

Jo mazāk tu izrādīsi iniciatīvu, jo labāk! Horoskopi 9. novembrim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Auns

Tev vajadzētu izmantot savas komunikācijas spējas, lai sasniegtu veiksmi. Šodien tu vari saņemt ielūgumu uz kādu modīgu ballīti vai pat oficiālu ielūgumu uz kādu saviesīgu pasākumu. Gatavojies vakaram!

Vērsis

Nevajadzētu laist garām lielisku iespēju nokļūt uzmanības centrā un nodemonstrēt savas prasmes un talantus. Šodien tāpat tu vari iepazīties ar noderīgiem cilvēkiem.

Dvīņi

Šodien tu būsi gatavs beidzot kādai nopietnai sarunai, ko tev vajadzēja izdarīt jau sen. Esi patiess un šī saruna tevi iepriecinās!

Vēzis

Ja tu ignorēsi sava organisma prasības pēc atpūtas, tad ļoti vari sev kaitēt. Šodien tev derētu atcerēties teicienu: darbs nav zaķis, neaizbēgs!

Lauva

Šodien tu vari sevi nedaudz palutināt. Vai arī likt savam mīļotajam cilvēkam to izdarīt tavā vietā. Tas ir – dot viņam mājienu, ka tu vēlētos, lai tevi palutina.

Jaunava

Jo mazāk tu izrādīsi iniciatīvu, jo labāk. Tomēr, ja nu nekādi nevari atturēties, centies vismaz ne ar vienu nestrīdēties. Konfliktsituācijas tev nenāks par labu.

Svari

Visvisādas mājas un sadzīviskās ķibeles šodien novērsīs tevi no galvenajiem mērķiem. Viss jau būtu labi, ja vien tu vēl piedevām nebūtu tik nīgrā garastāvoklī. Varbūt atpūties?

Skorpions

Augstākajā pakāpē sabiedriska diena – sākot no strīdiem un aizvainojumiem un beidzot ar lieliskām emocijām, bet visu dienu tu atradīsies starp citiem cilvēkiem.

Strēlnieks

Iztērē savu brīvo laiku plānošanas darbiem – tas tev ļoti, ļoti noderēs. Starp citu, brīnišķīga diena, lai uzlādētos emocionāli – tas ir – darītu to, kas tev patīk.

Mežāzis

Šodien tev nevajadzētu ēst jūras produktus, it īpaši svaigā veidā. Gājienu uz suši bāru labāk atliec uz citu dienu. Daudz lietderīgāki tavam organismam šodien būs augļi un dārzeņi.

Ūdensvīrs

Zvaigznes šodien tev neiesaka dalīties ar savām idejām ar citiem cilvēkiem. Tas ir risks, ka tavas idejas kāds nozags un izmantos savos nolūkos.

Zivis

Šodien tev vajadzētu pārliecināties par to, ka iesākto tu arī noved līdz galam. Pretējā gadījumā cilvēkiem par tevi radīsies ne pārāk labs priekšstats.

LA.lv