Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Piektdiena, 26. maijs, 2017
23. jūnijs, 2016
Drukāt

Jo skaistāka vīrietim šķiet sieviete, jo mazāk viņš domā par drošu seksu (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Pie secinājuma, ka vīrieši, domājot par to, vai seksuālās attiecībās lietot prezervatīvu vai ne, pieņem, izvērtējot partneres izskatu, nonākuši Sauthemptonas universitātes zinātnieki.

Pētījumā iesaistītajiem vīriešiem, kopskaitā 51, rādīja dažādu sieviešu attēlus un lūdza atbildēt, vai viņi lietotu prezervatīvu seksa laikā. Jo pievilcīgāka šķita iespējamā partnere, jo lielāka iespēja, ka vīrietis nelietos prezervatīvu pat tad, ja viņam būtu aizdomas, ka iespējams inficēties ar seksuāli transmisīvām slimībām.

Turklāt šajā punktā neesot bijis nekādas atšķirības starp vīriešiem, kas kopumā aizraujas ar augstāka riska sievietēm, un vīriešiem, kurus saista “drošas” sievietes.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nu, tai trešajā kakas vari stumdīt pats (-i)!!!

Pacel kempingu nākamajā līmenī! Ģimenes ārsts un medmāsiņa uzceļ dizaina telti par 1,6 miljoniemPāris uzbūvēja apjomīgu 1,6 miljonus dolāru vērtu TELTS māju Kvīnslendas lietusmežā – un tagad guļ, skatoties uz zvaigznēm.
No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Draugiem Facebook Twitter Google+