Medības
Pieredze

Mednieku jociņi…0


Aļņu medībās ar pievilināšanu var notikt arī tā…
Aļņu medībās ar pievilināšanu var notikt arī tā…
Kates Šternas zīmējums

Vīrs pārnāk no medībām. Noliek ieroci, atver somu un noliek uz galda pliku pīli. Sieva pārsteigta jautā: – Kur tad visas spalvas?– Tu tak pati, mani pavadot, teici: ne spalvas! Un, iedomājies, tieši tādu pīli arī nomedīju.– Vai Die’s! Nu tad nākamreiz teikšu: ne centa, ne eiro!

Advokāts kaimiņam:– Šobrīd man tiesā ir interesanta lieta. Aizstāvu malumednieku.– Ā! Tad tāpēc pēdējā laikā no jūsu virtuves tādas gardas smaržas plūst!

Krievs, francūzis un amerikānis strīdas, kurš no viņiem ir labāks mednieks un kurš trāpīs papagailim no divsimt metriem. Francūzis izdzer glāzīti konjaka, paņem savu uzticamo Verney-Carron, notēmē, izšauj… Un netrāpa. Amerikānis ielej viskiju, izdzer, paņem Winchester un izšauj. Netrāpa. Krievs izdzer vienu pudeli šņabja, otru… Un tad vēl trešo. Paķer savu veco ižku. Badāc! Papagailis nokrīt beigts. Abi kompanjoni satriekti un vienlaikus izsaucas:– Kā tev tas izdevās?– Phe! Kas tur grūts? Pieci stobri un papagaiļi kā zvaigznes debesīs!

Divi veči dodas medībās. Brien pa mežu, pēta pēdas, meklē medījumu. Pēkšņi ar lielu troksni no krūmiem izskrien lācis, pasit vienu no medniekiem padusē un metas bēgt caur kokiem. Otrs neapjūk, notēmē bēgošajam lācim mugurā un atšauj vienu olu. Lāča medījums kliedz: – Pēteri, šauj viņam galvā!Pēteris tēmē, tēmē un beidzot izšauj. Atšauj otru olu.– Sasodīts, Pēteri! Šauj tak tam lācim galvā! Viņā mani nemīlēs, viņš mani ēdīs!!!

Dzinējmedības. Masts beidzas un medību vadītājs pūš stobrā. Dzinējs iznāk no meža un dzied:– Stop, suņi! Stop, dzinēji! Stop, veči… It’s my life!

LA.lv
LD
Linda Dombrovska
Medības
Cimdi darbam ar medījumu – gan drošāk, gan ērtāk
3 dienas
Kate Šterna
Medības
Buka akniņas ar “Dzintara” siera mērci
4 dienas
ME
Medības
Medības
Jūrkalnē sestdien notiks festivāls makšķerēšanā no jūras krasta 1
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

SK
Skaties.lv
Latvijā
“Putina kreklu” skandāls iedvesmo radikāli Lindermani savai apģērbu līnijai 1
7 stundas
LE
LETA
Ekonomika
”PNB bankas” kreditori varētu neatgūt miljoniem eiro
6 stundas
JL
Juris Lorencs
Latvijā
Varbūt mūsu atmiņas ir kā akmeņi! Saruna ar akmeņu muzeja vadītāju Vilni Strautiņu 1
Intervija 5 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Lielbritānijas parlaments nobalso par breksita termiņa pagarināšanu 1
10 stundas
MZ
Monika Zīle
Latvijā
Monika Zīle: Mitoloģijas mācības
6 stundas