Latvijā
Novados

Jomas ielas svētku laikā Jūrmalā noteikti vairāki satiksmes ierobežojumi0


Svētku gājiens pa Jomas ielu Jūrmalas pilsētas kūrorta sezonas atklāšanā.
Svētku gājiens pa Jomas ielu Jūrmalas pilsētas kūrorta sezonas atklāšanā.
Foto-LETA

Šodien, Jomas ielas svētku laikā, Jūrmalā būs spēkā vairāki satiksmes ierobežojumi, aģentūru LETA informē Jūrmalas dome.

Svētku laikā noteiktas izmaiņas satiksmes organizācijā, paredzot ierobežojumus automašīnu novietošanai. Pasākumu apmeklētāju ērtībām tiks nodrošināts bezmaksas sabiedriskais transports pilsētas sabiedriskā transporta maršrutos. AS “Pasažieru vilciens” Jomas ielas svētkos līdztekus ierastajam grafikam nodrošinās arī vairākus papildu reisus.

Līdz svētdienas plkst.8 būs slēgta autostāvvieta Majoru stāvlaukumā, bet līdz 15.jūlija pusnaktij būs slēgta Omnibusa iela posmā no Jūras ielas līdz Jomas ielai.

Līdz 15.jūlija pusnaktij aizliegt apstāties Tirgoņu ielas kreisajā pusē virzienā uz Jūras ielu (Horna dārza malā un pie Jūrmalas Kultūras centra ēkas) un Jaunajā ielā, Viktorijas ielā un Kaudzīšu ielā no Jūras puses.

Papildu autostāvvieta būs ierīkota Dubultu laukumā Pils ielā 1.

Lai nokļūtu uz svētkiem, pašvaldība aicina izmantot arī vilcienu satiksmi. Pēc deju un video uzveduma papildu reiss būs uz Rīgu – plkst.00.14, bet pēc balles – plkst.2.18.

Lai nodrošinātu pilsētas iedzīvotāju un viesu nokļūšanu uz Jūrmalas pilsētas rīkotajiem Jomas ielas svētkiem, sabiedriskais transports maršrutos Nr.1., 2., 3., 4., 6. un 7, šodien visu dienu un 15.jūlijā no plkst.00.00-5.00 būs bez maksas un kursēs pēc darba dienu grafika. 5.maršruta autobusi kursēs pēc darba dienu saraksta.

Tāpat ir izveidot vairāki papildus reisi, nokļūšanai uz pasākumu vietām.

Jūrmalas pilsētas dome atvainojas jūrmalniekiem un pilsētas viesiem par sagādātajām neērtībām.

LA.lv