Sports
Motoru sports

Jonasa komandas biedrs nākamsezon būs lietuvietis Jasikonis0


Lietuvietis Armīns Jasikonis nākamajā sezonā būs Paula Jonasa komandas biedrs.
Lietuvietis Armīns Jasikonis nākamajā sezonā būs Paula Jonasa komandas biedrs.
Publicitātes foto

Latvijas motokrosa zvaigznei Paulam Jonasam nākamajā sezonā “Rockstar Energy Husqvarna” kompāniju sastādīs labākais lietuviešu braucējs Armīns Jasikonis, kurš arī pievienojies šai vienībai, kas pieder F-1 pilotam Kimi Reikenenam.

Patlaban 21 gadus vecajam Jasikonim šī būs trešā sezona MXGP klasē.

Jasikonis savā pirmajā pilnajā sezonā motokrosa elitē 2017.gadā tika uz goda pjedestāla Portugāles “Grand Prix” izcīņā, kas ir viņa karjeras labākais rezultāts. MXGP klasē Jasikonis debitēja “Suzuki” komandā, bet šosezon brauca ar “Honda” motociklu, taču sezonas otro pusi pleca traumas dēļ izlaida.

Saistītie raksti

“Esmu uzmanīgi dekojis līdzi “Rockstar Energy Husqvarna” komandas darbam, tāpēc tagad kļūstot par vienu no šīs vienības dalībniekiem, varu teikt, ka mans sapnis ir piepildījies. Strādāšu cik smagi vien spēju, lai sasniegtu labākos rezultātus. Šī man būs trešā sezona MXGP un esmu ļoti motivēts, lai tā būtu līdz šim labākā,” komanda citējusi lietuvieti.

Jonass iepriekšējās trīs sezonas startēja MX2 klasē, pārstāvot “Red Bull KTM Factory Racing” komandu, pērn izcīnot pasaules čempione titulu, bet 2016.gadā un šogad tiekot pie vicečempiona lauriem.

LA.lv