foto – Juris Kalniņš

Jonasam 4. vieta Lombardijas “Grand Prix” kvalifikācijā 0

Pasaules čempionātā motokrosā MX2 klasē Lombardijas “Grand Prix” Mantovas trasē Itālijā kvalifikācijas braucienā kopvērtējuma līderis Pauls Jonass izcīnīja ceturto vietu.
Kvalfikācijas braucienā uzvaru izcīnīja Lielbritānijas sportists Makss Enstijs, nākamajās vietās ierindojās šveicieši Valentīns Žilo un Žeremī Sīvers. Līdz ar to svētdienas finālbraucienos Jonass pie starta barjeras izbrauks kā ceturtais.
Jonass ir vienīgais Latvijas sportists, kurš piedalās Lombardijas “Grand Prix”.
Kā zināms, Jonass ar 433 punktiem uz šo posmu ir ieradies kā MX2 klases kopvērtējuma līderis, lai gan sezonas laikā nav uzvarējis nevienu braucienu. Slovēnim Timam Gajseram ir 429 punkti, savainojumu dēļ sezonu jau beigušajam holandietim Džefrijam Herlingam 429, Žilo – 408.