Jonasam uzvara un pjedestāls Nīderlandes čempionātā 0

Nīderlandes čempionāta otrajā posmā motokrosā 125 kub.cm klasē uzvaru pirmajā braucienā un trešo vietu kopvērtējumā izcīnīja Pauls Jonass.

10 apetīti nomācoši produkti, kas jāēd katru dienu 23
Mājas
12 senlatviešu ticējumi par Jurģu dienu: kāda šī diena, tāda visa vasara? 25
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 15

Pirms Oldebrūkas posma Paulam Jonasam (attēlā) un viņa mehāniķiem izdevies atrast kopīgu valodu ar jauno tehniku, un kā apliecinājums tam bija Paula uzvara pirmajā braucienā. Arī otrajā gāja labi – astoņus apļus pa pirmo vietu, vēl piecus pa otro, turklāt tobrīd uzvara divu braucienu summā šķita visai droša. Tomēr motokrosā finišs ir tikai aiz rūtotā karoga – saķeršanās ar kādu konkurentu maksāja divas pozīcijas – tātad ceturtais braucienā un trešais kopvērtējumā. Uzvarēja mājinieks Ludoviks Brevers.

MX2 klasē Robertam Justam izdevies izcelt pirmā brauciena startu un turēties ceturtajā vietā, taču pēc sadursmes ar kādu no konkuretiem brauciens bijis galā. Otrajā vairs nebūt ne tādi augstumi – 16. vieta finišā, 22. posma kopvērtējumā. Uzvarēja pasaules čempionāta līderis Džefrijs Herlings.

MX1 klasē Augusts Justs vispirms iebrauca labāko desmitniekā (devītais!), otrajā braucienā atkāpās uz 15. vietu, posmā 11. vieta. Abus braucienus uzvarēja krievs Jevgeņijs Bobriševs, igaunim Tanelam Leokam kopvērtējuma otrā vieta.