Foto – Juris Kalniņš

Jonass ātrākais sezonas pirmajā startā 0

Pauls Jonass (attēlā) motokrosa pasaules čempionāta pirmajā posmā Katarā MX2 klasē uzvarēja pirmā brauciena startā, sezonu sākot kā līderis, braucienos izcīnīja devīto un ceturto vietu, posma kopvērtējumā – sesto.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156
Mistika: pie Ukrainas robežas atvēries milzīgs krāteris, ko dēvē par “portālu uz pazemes pasauli”

Par uzvaru startā Paulam vēlāk tika pasniegta īpaša balva, un faktiski vēl debitanta statusā izdevās skaļš pieteikums, lai gan līderu tempā visu distanci viņš vēl nespēj veikt. Pirmā brauciena sākums prasīja daudz spēka, un finišam tā nepietika – devītā vieta. Otrais brauciens izdevās daudz stabilāks – startā trešais, finišā ceturtais un abu braucienu summā sestais. Tas atbilst viņa komandas “KTM Red Bull” vadības plāniem – sezonas sākumā cīņa par vietu piecniekā. Gaidīsim arī Paulu pirmo reizi uz pasaules čempionāta pjedestāla. Robertam Justam abas reizes sākums izdevās labāks nekā beigas. Otrā brauciena pirmajos apļos viņš bija pat astotajā vietā, finišā – 20. un 15. Summā Justs ieņēma 17. vietu, kas komandai “HSF Logistics” bija augstākā. Ar divām uzvarām sacīkšu trasē pēc kājas lūzuma sadziedēšanas atgriezies MX2 klases favorīts un Jonasa komandas biedrs holandietis Džefrijs Herlings. Otrais finišēja Žiljēns Lībers no Beļģijas, trešais – Dilāns Ferandiss no Francijas. MXGP klasē, kurā Latvija sezonas sākumā nav pārstāvēta, abos braucienos uzvarēja vācietis Maksimilians Nāgls. Pasaules čempionāta nākamais posms šīs nedēļas beigās notiks Taizemē.