Sports
Motoru sports

Jonass cīnās ar dziļu rokas brūci un veic iespaidīgu apdzīšanu 16

foto – mxgp.com

Pauls Jonass pasaules čempionāta ceturtajā posmā Meksikā startēja ar nopietni savainotu roku, kurai bija uzliktas astoņas šuves. Tas ir galvenais iemesls, kādēļ Pauls posma kopvērtējumā nekāpa uz goda pjedestāla.

LA.LV jau ziņoja, ka Jonass pasaules čempionāta ceturtajā posmā Leonas trasē Meksikā MX2 klases braucienos izcīnīja piekto un otro vietu, posma kopvērtējumā – ceturto.

Latvijas motokrosa talants treniņu braucienos piedzīvoja kritienu un pamatīgi savainoja roku. Tā bija dziļa plēsta brūce, kurai tika uzliktas astoņas šuves.

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Rokas savainojums atstāja iespaidu uz pirmā brauciena gaitu. “Cīnījos, cik spēju, tomēr roka kļuva nejūtīga un iznāca tikai piektā vieta. Otrajā braucienā jutos daudz labāk un tiku pie ļoti svarīgiem punktiem pasaules čempionāta kopvērtējumā,” sacīksti komentēja Pauls Jonass.

Pirmā brauciena laikā, neraugoties uz savainojumu, Jonass vairāku apļu garumā cīnījās par otro vietu ar Kalvinu Vlānderenu un Žuljēnu Līberu, kuru pabeidza ar ļoti efektīvu apdzīšanas manevru.

Saistītie raksti

Pasaules čempionāta kopvērtējumā pēc četriem posmiem Āzijā un Amerikā Pauls Jonass ar 145 punktiem ir otrais, par astoņiem punktiem atpaliekot no šveicieša Žeremī Sīvera. Garie u nogurdinošie pārlidojumi un tā saukties tālie posmi Jonasam īsti nav padevušies arī iepriekšējās divās sezonās. Svarīgākā sezonas daļa ir priekšā un pozīcijas tabulā ir labas. Turpinājums sekos 16. aprīlī Itālijā, bet 7. maijā pasaules čempionātu uzņems Ķegums.

PASAULES ČEMPIONĀTA MEKSIKAS “GRAND PRIX” LEONĀ
MX2 klase.
1. Tomass Kovingtons (ASV) 43 punkti (vietas braucienos – 4., 1.), 2. Žeremī Sīvers (Šveice) 43 (1., 4.), 3. Žuljens Lībers (Beļģija) 40 (3., 3.), 4. Pauls Jonass (Latvija) 38 (5., 2.).
Kopvērtējums: 1. Sīvers 153, 2. Jonass 145, 3. Benuā Paturels (Francija) 139, 4. Lībers 139, 5. Tomass Šērs Olsens (Dānija) 127.

LA.lv