Jonass krīt un vēl vairāk atpaliek no Prado 0

Pērnā gada pasaules čempions motokrosā MX2 klasē Pauls Jonass no “Red Bull KTM Factory Racing” komandas svētdien Beļģijas trasē Lommelā avarēja un ieņēma ceturto vietu pasaules čempionāta (PČ) 15.posma pirmajā finālbraucienā, kurā uzvaru izcīnīja latvieša komandas biedrs un galvenais konkurents kopvērtējumā Horhe Prado no Spānijas.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā
“Krievi mūs burtiski aprīs!” Ukraiņu komandieris skaidro iespējamās kara pauzes briesmas

Jonass brauciena pirmajā pusē cīnījās ar Prado par pirmo vietu, taču vēlāk piedzīvoja kritienu, kas viņam lika atkāpties uz piekto vietu. Viņš gan prata noķert tobrīd ceturtajā vietā esošo Kevinu Vlānderenu no Nīderlandes un saglabāt ceturto pozīciju arī brauciena beigās.

Otro vietu pirmajā braucienā ieņēma amerikānis Tomass Kovingtons, bet trešais palika dānis Tomass Kjērs Olsens. Savukārt piektais uzreiz aiz Jonasa ierindojās Vlānderens.

Kvalifikācijā sestdien uzvarēja Prado, kurš 12 apļus veica 25 minūtēs un 41,098 sekundēs, kamēr Jonass bija otrais un viņam zaudēja 5,379 sekundes. Tikmēr trešais kvalifikācijā bija Kovingtons.

Jau ziņots, ka Jonass iepriekšējā posmā, kas 22.jūlijā notika Čehijā, ieņēma ceturto vietu, zaudējot kopvērtējuma līdera godu.

Pēc 14 etapiem MX2 klasē vadībā atrodas Prado ar 595 punktiem, kamēr Jonass no viņa atpaliek par 11 punktiem. Savukārt trešais ar 454 punktiem ir dānis Olsens.

Šosezon aizvadītajos 14 posmos Jonass izcīnījis piecas uzvaras.