Jonass paliek trases malā 0

Itālijas čempionāta otrajā posmā motokrosā Paulam Jonasam uz starta nemaz neiznāca izbraukt, jo “KTM Red Bull” vadība nolēma MX2 klasē nestartēt trases bīstamā stāvokļa dēļ.

Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 21
Kāpēc apklusis Krievijas tirāns? Pēc prezidenta vēlēšanām pazudis Putins

Kastiljonas del Lago trasi nedēļas vidū mērcēja lietus, nedēļas nogalē sals peļkes un mitrās vietas sasaldēja, braukšanu padorot bīstamu sportistiem. Sacensības netika atceltas, tomēr “KTM Red Bull”  vadība lēma savus jaunos MX2 sportistus Paulu Jonasu un holandieti Davī Potjesu pasaudzēt no lieka riska. Abi palika skatītāju rindās, pēc sacensībām komanda jau devusies uz Beļģiju un Itālijas čempionāta trešajā posmā šīs nedēļas beigās nepiedalīsies.

Itālijas čempionāta pirmajā posmā februāra sākumā Riola Sardo trasē Pauls Jonass ar pārliecinošu 28 sekunžu pārsvaru uzvarēja MX2 klases braucienā, bet elites braucienā kopā ar MX1 klases labākajiem vīriem finišēja septītajā vietā. Divu posmu kopvērtējumā Jonass MX2 klasē ir otrais aiz slovēņa Tima Gajsera.

Pasaules čempionāta sezona šogad tiks sākta jau februāra beigās Losailas trasē Katarā.