Sports
Motoru sports

Jonass pārceļas uz “Husqvarna” komandu0

Foto: Publicitātes foto

Pasaules vicečempions motokrosā Pauls Jonas no  “KTM Red Bull” komandas  pārceļas uz “Husqvarna” rūpnīcas komandu un 2019. gadā pasaules čempionātā piedalīsies prestižākajā MXGP klasē.

 

“Esmu priecīgs paziņot, ka no nākamās sezonas būšu daļa no “Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing Team” komandas.

Mana komanda un pats esmu saviļņots pāršķirot jaunu lappusi manā karjerā un pārejot uz MXGP klasi. Liels paldies menedžerim Anti Pīrhonenam par doto iespēju.

Tāpat es nekad neaizmirsīšu KTM komandas cilvēkus, kur man palīdzēja sasniegt mērķi un kļūt par pasaules čempionu MX2 klasē,” sociālajos tīklos par jaunās vienošanās parakstīšanu ziņo Pauls Jonass.

 

Šosezon “Husqvarna” rūpnīcas komandu pasaules čempionātā MXG klasē pārstāvēja brits Makss Enstijs (10. vieta) un piekto vietu izcīnījušais francūzis Gautjē Pulins; MX2 klasē bronzas medaļas ieguvējs dānis Tomass Šērs Olsens un piektās vietas īpašnieks amerikānis Tomasss Kovingtons.

 

“Husqvarna” komandas vadība izteikusi gandarījumu par Jonasa pievienošanos un cer, ka 21 gadu vecais latvietis jau nākamajā sezonā ielauzīsies MXGP klases elitē. Pašlaik pēc ceļgala krustenisko saišu operācijas atlabstošais Jonass izteicis cerību, ka jaunos motociklus varētu izmēģināt vēl šogad.

 

“Vairākus gadus pazīstu komandas menedžeri [Anti Pirhenenu] un pārējo personālu, tāpēc esmu priecīgs par iespēju strādāt kopā ar viņiem. Mans mērķis tagad ir pēc iespējas ātrāk braukt ar savu jauno “Husqvarna” motociklu. Gribu pēc iespējas vairāk laika pavadīt uz motocikla, lai būtu gatavs debijai MXGP klasē,” komanda citē Jonasa teikto.

 

Komandas īpašnieks ir slavenais Pirmās formulas pasaules čempionāta (F-1) “Ferrari” vienības pilots Kimi Reikenens.

Saistītie raksti

“Ar Paula pievienošanos ceram turpināt mūsu veiksmes stāstu. Pasaules čempionāts motokrosā ir pašas augstākā līmeņa sacensības un esam gandarīti, ka tajā piedalīsimies ar bijušo čempionu. Esmu pārliecināts, ka visa komanda Paulam palīdzēs sasniegt viņa mērķus MXGP klasē,” pauž Reikenens.

 

Kā zināms, Jonass kļuva par 2017. gada pasaules čempionu MX2 klasē, bet šogad kopvērtējumā piekāpās savam “KTM Red Bull” komandas biedram spānim Horhe Prado. Runas par Jonasa iespējamo pāreju uz “Husqvarna” komandu kuluāros bija dzirdamas jau labu laiku. Latvietim uz nākamo sezonu vēl bija līgums ar KTM komandu, taču tur MXGP klasē priekšā bija un ir divi šīs klases līderi Džefrijs Herlings un Antonio Kairoli.

 

Nākamās sezonas starts tiks dots 10. martā, bet 16. jūnijā desmit reizi pasaules čempionāta posmu uzņems Ķegums.

 

LA.lv