Jonass trešais Bastoņā pēc neveiksmes Agedā
 0

Eiropas motokrosa čempionāta ceturtajā posmā Bastoņā (Beļģija) 125 kub. cm klasē vakar Pauls Jonass izcīnīja trešo vietu.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 154

Pasaules junioru čempions Jonass pirmajā braucienā finišēja trešais, otrajā – ceturtais un nopelnīja 38 punktus, kas kopvērtējumā ļāva pakāpties uz 12. vietu. Bastoņā viņš guva gandarījumu par neveiksmi čempionāta iepriekšējā posmā Agedā (Portugāle), kur fināla pirmajā braucienā paša kļūdas dēļ ieņēma tikai 21. vieta, otrajā krita un izstājās. Jonasa kopējais guvums četros posmos ir 65 punkti.

Eiropas čempionāta posmā “Open” klasē Kauņā uzvarēja Toms Macuks, startēja arī Andis Valts (8. v.) un Fīlips Kempelis (14. v.). Piedaloties vien dažos posmos, mūsējie ir tālu aiz līderiem. Turpat Eiropas čempionāta Ziemeļeiropas zonas kvalifikācijas sacīkstē 85 kub. cm klasē abos braucienus ātrākais bija Tomass Šileika, Kristeram Drevinskim kopvērtējumā trešā vieta, Raineram Žukam 65 kub. cm klasē ceturtā, Valteram Loginam – devītā. Augustā finālā Anglijā varēs startēt pa desmit motobraucējiem no katras klases. Drevinskis pēc četriem no sešiem posmiem ir līderis, Šileika – desmitais, Žuks un Logins savā klasē – attiecīgi ceturtais un devītais.