Jonass vinnē Anglijā, Saeimas deputāts Rasmanis tepat Stāmerienā 0

Pauls Jonass starptautiskās motokrosa sacensībās Haukstonā (Lielbritānija) uzvarēja abos MX2 klases braucienos un ir gatavs šomēnes sākt cīņu par pasaules čempiona titulu.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm
“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 191

Jonasam tā bija otrā sacīkste jaunajā sezonā un šoreiz izdevās tikt pie dubultuzvaras MX2 klasē. “KTM Red Bull” komandu pārstāvošais Jonass bija ātrākais kvalifikācijā un vēlāk arī abos braucienos. Pirmajā par septiņām sekundēm tika apsteigts brits Tomass Kovingtons, otrajā par piecām sekundēm – norvēģis Tomass Kjērs Olsens. Abi konkurenti pārstāv “Husqarna” rūpnīcas komandu, aiz viņiem palika “Suzuki” komandas braucēji, arī viens no Jonasa pēdējo sezonu sīvākajiem konkurentiem šveicietis Žeremī Sīvers.

Jonass piedalījās arī superfinālā, kurā bija labākais starp MX2  klases braucējiem un izcīnīja piekto vietu aiz Maksimiliana Nagla, Hordi Tiksjē, Maksa Anstija un Kevina Strijbosa.

Tikmēr liela daļa konkurentu brauca Itālijas čempionāta otrajā posmā, kur MX2 klasē uzvaru izcīnīja Žiljēns Lībers no Beļģijas, kurš trasē atgriezies pēc smagas traumas izārstēšanas. Spēcīgajā konkurencē teicami startēja Kārlis Sabulis, MX2 klasē izcīnot devīto vietu un nodrošinot braukt iespēju divu klašu superfinālā. Tur gadījās kritiens un vieta tikai ceturtajā desmitā.

Pasaules čempionāta pirmais posms tiks aizvadīts 24. un 25 februārī Losailas trasē Katarā, līdz tam Jonasam paredzētas vēl vienas sacensības Francijā.

“Enduropale” trīs stundu sacīkstē jūras krastā Francijā atzīstami startēja Leons Kozlovskis, vairāk nekā 1000 dalībnieku konkurencē izcīnot 65. vietu, bet veterānu ieskaitē tiekot pie godalgotās trešās vietas.

Latvijas ziemas motokrosa otrajā posmā Stāmerienā MX1 klasē ar radzēm abos braucienos uzvarēja spīdveja lielmeistars Grigorijs Laguta. Bezradžu klasē pirmo braucienu uzvarēja Didzis Gorbenko, otro – Saeimas deputāts Artis Rasmanis.