×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.3°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
7. februāris, 2018
Drukāt

No arumiem uz operu. “Toyota Land Cruiser” pēc otrās modernizācijas (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“Toyota Land Cruiser” jaunākās paaudzes modelim veikta otrā modernizācija. Tas joprojām ir kārtīgs bezceļnieks ar klasisko rāmja konstrukciju – viens no retajiem tirgū pieejamajiem šāda tipa automobiļiem, ar kuru mierīgi var braukt pa arumiem un pēc tam uzreiz doties uz operu.

Atjaunināto versiju no ārpuses vislabāk atpazīt pēc priekšējiem lukturiem, kuri tagad vairs neizskatās tik aziātiski. Nedaudz ir izmainīts priekšējā bampera un motora pārsega dizains.

Auto tagad ir par 6 cm garāks, sasniedzot 4,84 m, tam ir pieejama septiņvietīga versija ar divām sēdvietām trešajā rindā. Pašā vienkāršākajā versijā ir pieejama manuālā pārnesumkārba, taču lielākā daļa pircēju, protams, izvēlēsies sešpakāpju automātisko transmisiju.

Bezceļos kruīzers ir karalis. Par to gādā 21,5 cm klīrenss, iespaidīgi piekares gājieni, salīdzinoši augsta profila riepas un gudra pilnpiedziņas sistēma. “Toyota Land Cruiser” pieejamākā modifikācija ar auduma apdares sēdekļiem un manuālo pārnesumkārbu maksā 45 700 eiro. Ja vēlaties pilnīgi visu, kas ir pieejams šā modeļa jaunākajā versijā, turklāt septiņas sēdvietas, tad cena ir 64 500 eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. kārtīgs laucenieku džips….tikai loriņu pa daudz!

Draugiem Facebook Twitter Google+