×
Mobilā versija
+11.6°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
15. augusts, 2015
Drukāt

Joprojām nav atrasts par klasesbiedra slepkavību notiesātais Gabrieļans (2)

Foto- LETAFoto- LETA

Slepkavībā apsūdzētais Arams Gabrieļans, kad ieradās uz Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesas sēdi.

Joprojām nav zināms, kur atrodas par klasesbiedra slepkavību notiesātais Arams Gabrieļans, kuram tiesa par noziegumu piespriedusi desmit gadus cietumā, aģentūrai BNS pastāstīja Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesas pārstāve Oksana Hvostova.

Viņa paskaidroja, ka pagaidām tiesai notiesātā atrašanās vieta nav zināma un atgādināja, ka 2015. gada 19. jūnijā Rīgas apgabaltiesā tika saņemt paziņojums no Valts policijas Galvenā Kriminālpolicijas pārvaldes Starptautiskās sadarbības biroja par Gabrieļana starptautisko meklēšanu.

Jau ziņots, ka pazudis Gabrieļans, kuram par klasesbiedra noduršanu tika piespriesti desmit gadi cietumā. Ar spēkā stājušos spriedumu no apsūdzētā noteikts arī piedzīt morālā kaitējuma kompensācijas par labu trim cietušajiem, kopā 109 146,28 eiro.

Saskaņā ar apsūdzību slepkavība notikusi naktī uz 2011. gada 18. decembri ap plkst.4 cietušā ģimenes dzīvesvietā Juglā. Abi jaunieši tobrīd bijuši 16 gadus veci.

Apsūdzētā statusā nonākušais jaunietis pie sava drauga bija nolēmis pārnakšņot. Pēkšņi viņš aizgājis uz virtuvi, paņēmis nazi ar 22 centimetrus garu asmeni, atgriezies istabā un bez pamatota iemesla vismaz piecas reizes mērķtiecīgi iedūris savam draugam dzīvībai svarīgos orgānos, liecina apsūdzība.

Cietušais no gūtajiem ievainojumiem turpat dzīvoklī nomiris. Pēc tam dūrējs izlēcis pa logu un aizbēdzis.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Vai tad viņu neapcietināja tiesas zālē? Tad jau viņa vietā ir jāsēž tiesnesim…!!!!!!

  2. ….melnais….

Draugiem Facebook Twitter Google+