×
Mobilā versija
Brīdinājums +16°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
11. maijs, 2016
Drukāt

Joprojām nav izdevies atrast jau vairāk nekā mēnesi pazudušo Andri (4)

Foto Valsts policijaFoto Valsts policija

Preiļu policija joprojām meklē bezvēsts pazudušo Andri Semjonovu, dzimušu 1991.gadā, informēja Valsts policijā (VP).

Andris šā gada 2016.gada 1.aprīlī pēc plkst.14:00 izgāja no savas dzīves vietas Preiļos, Andreja Upīša ielā 5 un līdz šim brīdim nav zināma viņa pašreizējā atrašanās vieta.

Viņa pazīmes: augums 180 cm, kalsnas miesas būves, īsi tumši brūni mati. Bija ģērbies pelēkās sporta biksēs, pelēkā jakā, tumši zilā virsjakā ar uzrakstu “Everlast”, kājās sarkanbaltās sporta kurpes. Brīvi sarunājās latviešu, krievu un angļu valodās.

Ja kādam ir zināma pazudušā Andra Semjonova atrašanās vieta vai ir zināma jebkāda cita informācija par viņu, lūdzam zvanīt pa tālruni 110, 65302800; 65302826, vai vērsties tuvākajā policijas iecirknī.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. varbūt policijai vajadzēja paintresēties tajā datumā izbraukušos busiņus,kas veic pasažieru pārvadāšanu uz UK -piemēram.varbūt viņš devās peļņā.un kādas bij viņa attiecības ar pārējiem ģim.,locekļiem?varbūt viņš zināja,ka viņu nekur nelaidīs un viņš devās bez atļaujas uz citu valsti. varbūt vajadzētu sazināties ar ekstrasensi Džūliju Vangu no Rīgas,viņa taču ļoti spēcīga.lai veicas.nēsmu pazīstams,bet vēlos ,lai puisi atrod.

  2. mekle viņu katru dienu ,tikai ne policija!

  3. Viss ticamak ka vinu neviens ari nav meklejis

  4. DOD DIEVS KAUT TIKAI BŪTU DZĪVS

Draugiem Facebook Twitter Google+