×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
18. marts, 2016
Drukāt

Joprojām tiek meklēts zēns galvenajai lomai Braslas spēlfilmā “Vectēvs, kas bīstamāks par datoru” (5)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Varis Brasla

Joprojām tiek meklēts atbilstošākais zēns režisora Vara Braslas jaunajai ģimenes spēlfilmai “Vectēvs, kas bīstamāks par datoru”, kas iekļauta Nacionālā kino centra programmā “Latvijas filmas Latvijas simtgadei”.

Kā aģentūrai LETA stāstīja filmas veidotāju pārstāve Iveta Daine, līdz šim rīkotajā aktieru atlasē novērtēti aptuveni 300 zēni, taču viss joprojām ir procesā, tādēļ pirmklasnieku puikas joprojām var pieteikt savu dalību aktieru atlasei.

Septiņus vai astoņus gadus veci zēni, kuri vēlētos piedalīties filmā, aicināti pieteikumus lomai ar fotogrāfijām sūtīt uz e-pastu “info@castingbridge.lv”.

“Aktieru atlases process nav ātrs, jo režisoram jāatrod visatbilstošākais personāžs. Iespējams, ka pat vēl nākamajā mēnesī zēna lomas atveidotājs vēl nebūs atrasts,” sacīja Daine, piebilstot, ka režisors plānojot doties arī uz reģionu skolām, lai, iespējams, tur atrastu savai filmai galvenās lomas atveidotāju.

Kā ziņots, filma “Vectēvs, kas bīstamāks par datoru” stāsta par puiku, kuram vecāki atņem datoru un tā vietā iemaina vectēvu. Mazdēls uzzina, ka dzīve bez meliem spēj sagādāt negaidītu prieku.

Brasla līdz šim veidojis tādas pazīstamas ģimenes filmas kā “Emīla nedarbi”, “Ziemassvētku jampadracis”, “Ūdensbumba resnajam runcim” un citas.

Topošās spēlfilmas “Vectēvs, kas bīstamāks par datoru” scenārija autors ir Alvis Lapiņš, operators Uldis Jancis, mākslinieks Mārtiņš Milbrets, un filmu producē filmu studija “F.O.R.M.A.”.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. ..iesaku sludinājumam pievienot aptuveno fimēšanas grafiku ..šodien pat bērni izvērtē prioritātes ..mūsu mazpuisis teica – skola un futbols pa priekšu ..manā bērnībā filmēšanās bija kārota lieta, un, jāsaka, savienot ar citām aktivitātēm arī varēja vienkāršāk. Lai veicas atlasē!!

  2. Arti, teikuma priekšmeta palīgteikums ir tāds palīgteikumus, kuru pēc nozīmes var uztvert par citas teikuma daļas teikuma priekšmetu. Tas atbild uz jautājumu “Kas”?
    “Kas” un “Kurš” ir attieksmes vietniekvārdi un šajās gadījumā – “vectēvs” var būt gan “kas”, gan “kurš”!!!
    Un 🙂 (smaiļiks), lai savu “protams” izsaka tad, kad ir izlasījis latviešu valodas gramatikas likumu par saikļa vārdiem!!!
    Jauku Jums vakaru, dāmas un kungi! 😉

  3. Kā ir pareizi? “Vectēvs, kas bīstamāks par datoru” vai “Vectēvs, kurš bīstamāks par datoru”?

Draugiem Facebook Twitter Google+