Mobilā versija
+2.6°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
5. augusts, 2015
Drukāt

Joprojām turpinās dzēšanas darbi mīksto mēbeļu ražotnē Rīgā

Foto- LETAFoto- LETA

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta automašīna bijušās rūpnīcas "Radiotehnika" teritorijā, kur nepabeigtas ēkas pagrabā tiek likvidēts ugunsgrēks mēbeļu ražotnē.

Trešdienas rītā joprojām turpinās dzēšanas darbi mīksto mēbeļu ražotnē Kurzemes prospektā Rīgā, aģentūra BNS uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Otrdien dienas gaitā turpinājušies dzēšanas darbi ēkas iekšienē, taču tad konstatēts, ka tas nav droši, jo, visticamāk, ir deformējušās ēkas konstrukcijas. Ugunsdzēsēji pametuši ēkas iekšpusi, un dzēšanas darbi tiek turpināti no ārpuses.

Ugunsdzēsēji atzīst, ka par ugunsgrēka lokalizāciju vēl runāt nevar, jo postījumi ir lielā platībā un konstatēta liela ugunsslodze. Šobrīd ēkā joprojām norit degšana un ir liela dūmu izdalīšanās intensitāte.

VUGD pārstāve Marita Masule aģentūrai BNS pavēstīja, ka dzēšanas darbus apgrūtina ēkas sarežģītais plānojums un pieblīvētās telpas ar degtspējīgiem gultu un matraču izejmateriāliem.

Lai izvairītos no ugunsgrēka radīto dūmu iekļūšanas mājoklī, iedzīvotāji tiek aicināti nevērt vaļā logus.

Aģentūra BNS jau rakstīja, ka ugunsgrēks mīksto mēbeļu ražotnē Kurzemes prospektā izcēlās svētdienas rītā plkst.6.25. Pēc daudzu stundu darba tika pieņemts lēmums dzēst ugunsgrēku tikai no ēkas ārpuses, jo uzturēties uzkarsušajā pagrabstāvā, kur ir augsta temperatūra un liels sadūmojums, kļuvis pārāk bīstami. Dzēšanas darbu laikā ugunsdzēsējs guvis kājas traumu.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (55)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+