×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
14. decembris, 2016
Drukāt

Josta svara kontrolei, mājdzīvnieks viedpulkstenī: 6 jaunākie tehnoloģiju izgudrojumi

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Interaktīvā josta svara kontrolei, “gudrās” golfa kurpes, mājdzīvnieks viedpulkstenī – šie ir tikai daži no pēdējā laikā spilgtākajiem Samsung ideju laboratorijā C-Lab radītajiem projektiem, kas vēl atrodas izstrādes stadijā, taču jau tagad ir ienesuši jaunas vēsmas tehnoloģiju pasaulē.

Samsung C-Lab ik dienu strādā 18 uzņēmuma darbinieku, kuri no idejas līdz taustāmam rezultātam pārvērš savu redzējumu par lietām, kurām ir potenciāls mainīt tādas ikdienā svarīgas jomas kā satiksme, bērnu audzināšana, veselība, sports un citas. Uzņēmuma iekšienē radītā veselīgā augsne darbinieku start-up projektiem ir ne tikai veids, kā tie var realizēt savu talantu, bet ļauj arī Samsung iegūt pavisam jaunu skatupunktu uz nākotnes tehnoloģijām.

ItsyWatch ir viedpulksteņa aplikācija, kas palīdzēs bērniem iemācīt pozitīvus ikdienas paradumus. Gādājot par savu virtuālo, multfilmu tēlam līdzīgo mājdzīvnieku, mazais iemācīsies atbildību. Turklāt jaunajam saimniekam četrkājainais draugs ne tikai jāpabaro, bet arī jārūpējas par tā noskaņojumu, spēlējoties, glaudot un laicīgi noliekot gulēt. Paralēli bērna aktivitātēm, vecāki var sekot līdzi savas atvases labsajūtai un veselības stāvoklim, kā arī saņemt no bērna īpašu lietotnē ierunātu audio sveicienu, kas stiprinās visas ģimenes savstarpējo emocionālo saikni.

CLab_Ahead1

Savukārt nelielā ierīce Ahead būs īpaši piemērota aktīva dzīvesveida piekritējiem, kuru nodarbošanās vai hobiji nav iedomājami bez aizsargķiveres. Motociklisti, riteņbraucēji, slēpotāji un citi novērtēs, ka pie ķiveres ar īpaši stipru magnētu piestiprinātā ierīce ērti ļaus veikt telefonsarunas. Tāpat motivācijas uzlabošanai palīdzēs mūzikas klausīšanās, bet navigācijas norādījumi – īsākā maršruta veikšanai. Atšķirībā no parastajām austiņām, Ahead neslāpē fona troksni, tādējādi nodrošinot drošu dalību satiksmē. Lakoniskais dizains ar trīs pogām ļauj ērti atbildēt uz zvaniem, mainīt mūzikas ierakstus vai pārslēgties uz rācijsaziņu, lai vienlaicīgi sazinātos ar citiem, piemēram, slēpošanas trasē esošajiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+