×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
15. jūnijs, 2015
Drukāt

JRT ar “Soņu” brauks uz Grieķiju

Ginta Māldera fotoGinta Māldera foto

Skats no izrādes "Soņa"

Šonedēļ, no 16. līdz 18. jūnijam, Jaunā Rīgas teātra (JRT) izrāde “Soņa” Alvja Hermaņa režijā tiks izrādīta festivālā “Hellenic Festival S.A.” Atēnās, Grieķijā, LA.lv uzzināja teātrī.

JRT sabeidrisko attiecibu speciāliste Daiga Bināne stāsta, ka “Hellenic Festival S.A.” ir vecākais kultūras festivāls Grieķijā. Tas dibināts 1955. gadā un iekļauj dažādas mākslas formas – mūziku, baletu un teātri. Lai efektīvāk darbotos un atbilstu mūsdienīgiem izaicinājumiem, festivāls 1998. gadā no valsts vadītas organizācijas kļuva par sabiedrību ar ierobežotu atbildību, turpinot darbu gan kā dažādu notikumu producents, gan kā viesus (ārvalstu izrādes) uzņemoša organizācija.

Viens no festivāla mērķiem ir izcelt un veicināt jauno mākslinieku darbu, sniedzot ieskatu mūsdienu tendencēs dejā, mūzikā un teātrī, sadarbojoties ar interesantiem māksliniekiem un kompānijām no Grieķijas un citām Eiropas valstīm.

Kopš pirmizrādes 2006. gada 11. aprīlī izrāde “Soņa” piedalījusies starptautiskos teātra festivālos un izrādīta dažādu valstu teātros jau gandrīz 60 reizes. Izrāde viesojusies Vācijā, Portugālē, Krievijā, Itālijā, Francijā, Šveicē, Kanādā, Slovēnijā un citur.

Līdz šim Grieķijā izrādīti divi JRT iestudējumi – “Garā dzīve” 2007. gadā un “Klusuma skaņas” 2010. gadā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+