×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
7. jūnijs, 2016
Drukāt

JRT dodas viesizrādēs uz Itāliju

Foto - Gints MāldersFoto - Gints Mālders

No 9. līdz 11. jūnijam Alvja Hermaņa iestudējums “Melnais piens” tiks izrādīts Itālijā XXI starptautiskajā izstādē Milānas Triennāle, LA.lv pavēstīja teātra sabiedrisko attiecību pārstāve Daiga Bināne.

Izrāde Itālijā tiks spēlēta pirmo reizi, savukārt iepriekš tā piedalījusies starptautiskos teātra festivālos un viesojusies teātros Čīlē, Šveicē, Vācijā, Čehijā un Polijā.

Iestudējums pirmizrādi piedzīvoja 2010. gada 8. aprīlī, tajā piedalās aktieri Jana Čivžele, Iveta Pole, Liena Šmukste, Sandra Kļaviņa, Kristīne Krūze, Elita Kļaviņa un Vilis Daudziņš. Izrādes vizuālā tēla autors ir Alvis Hermanis.

Starptautiskā izstāde XXI Milānas Triennāle skatītājiem piedāvā daudzveidīgus kultūras pasākumus no šī gada aprīlim līdz pat septembrim, kas notiek dažādās Milānas vietās un veltīti laikmetīgās mākslas un sociāliem jautājumiem, piedaloties vietēji un starptautiski pazīstamiem arhitektiem un dizaineriem, kā arī stilistiem, kas ietekmējuši gaumi un paražas.

Izrāde “Melnais piens” tiks spēlēta Mākslas teātrī (Teatro dell’Arte), kas ir radoša telpa inovatīvām mākslinieciskām izpausmēm, kur tiek meklēti jauni formāti attiecībām starp aktieri un skatītāju.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+