Kultūra
Teātris un kino

JRT dodas viesizrādēs uz Izraēlu un Itāliju1


Aina no JRT izrādes “Garā dzīve”.
Aina no JRT izrādes “Garā dzīve”.
Ginta Māldera foto.

Teātru sezonai noslēdzoties, Jaunais Rīgas teātris dodas viesizrādēs uz ārzemēm, LA.lv uzzināja teātrī.

Maija beigās un jūnijā Alvja Hermaņa iestudējums “Garā dzīve” tiks izrādīts Izraēlas pilsētā Telavivā notiekošā festivālā “Jaffa fest 2018”. Savukārt jūnijā un jūlijā ar iestudējumu “Brodskis/Barišņikovs” teātris viesosies Itālijā.

Izrāde “Garā dzīve” no 31. maija līdz 2. jūnijam tiks rādīta festivālā Jaffa fest 2018, kas ir daļa no Izraēlas valsts 90. gadadienas svinību programmas. Jaunajā Rīgas teātrī “Garā dzīve” pirmizrādi piedzīvoja 2003. gada 9. decembrī un Latvijā tika nospēlēta vairāk nekā 400 reižu. Ārpus Latvijas “Garā dzīve” ir rādīta jau vairāk kā 30 valstīs un 50 pilsētās, un pirmo reizi to būs iespējams noskatīties arī Izraēlas skatītājiem.

Pēc Izraēlas Jaunā Rīgas teātra viesizrādes turpināsies Itālijā ar Alvja Hermaņa iestudēto izrādi “Brodskis/Barišņikovs”, kura no 26. jūnija līdz 28. jūnijam būs skatāma Neapoles teātra festivālā, bet no 3. līdz 5. jūlijam – XXXI Festival of the Maggio Musicale Fiorentino Florencē. Itālijas viesizrādes tiks noslēgtas ar izrādēm Venēcijas operā “Teatro La Fenice” no 13. līdz 15. jūlijam.

Saistītie raksti
LA.lv