×
Mobilā versija
+8.5°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
3. janvāris, 2012
Drukāt

JRT izrādē “Jāņonkulis” debitēs Baiba Broka

Foto - LETAFoto - LETA

Šodien, kā arī 4., 7. un 8.janvārī Jaunais Rīgas teātris pēc ilgāka pārtraukuma aicina noskatīties izrādi “Jāņonkulis” – Antona Čehova lugu “Tēvocis Vaņa” režisores Māras Ķimeles versijā, aģentūru LETA informēja JRT Reklāmas daļas vadītāja Dagnija Grīnfelde.

Šajās izrādēs Helēnas lomā debitēs Baiba Broka.

Antons Čehovs ir izcils stāstnieks. Šajā lugā savijušies vairāki stāsti. Viens no aizkustinošākajiem ir stāsts par Jāņonkuļa mīlestību, tam līdzās – stāsts par jaunu pianisti, kura 17 gadu vecumā pārsteidzīgi kļuvusi par veca, slavena profesora sievu. Stāsts par lauku meitenes mīlestību pret lauku ārstu. Stāsts par daktera un precētas sievietes kaislību. Stāsts par pensionēta profesora cīņu par savu prestižu.

Brokas varone, talantīga pianiste, 17 gadu vecumā kļuvusi par slavena, krietni vecāka profesora sievu. Gatavojoties lomai, aktrise ne tikai iejutusies jaunā tēlā, bet arī pirmoreiz mūžā apguvusi klavierspēli.

Pārējās lomās – Gundars Āboliņš, Ģirts Krūmiņš, Guna Zariņa, Andris Keišs, Regīna Razuma, Jevgeņijs Isajevs un Aija Uzulēna.

7.janvārī Baibu Broku un Gundaru Āboliņu sveiks dzimšanas dienā. Izrādes notiek Muzeja zālē (Talsu ielā 1).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+