×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
7. aprīlis, 2016
Drukāt

Cēsu jubilejā sitīs bungas (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Kultūras ministre Dace Melbārde un Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs iemēģina "bungu apļus" preses konferencē, kurā vakar tika izziņota Cēsu jubilejas svinību programma.

Cēsu jubilejas svētkos “Cēsis 810” apmeklētājus priecēs salūts oriģinālmūzikas pavadībā, iepriekš vēl Latvijā nepieredzētas gastronomiskas performances, rokfestivāls “Fono Cēsis”, kā arī ritma svētki ar valstī lielākajiem “bungu apļiem”, kur skaņas radīšanā varēs iesaistīties ikviens festivāla apmeklētājs.

Cēsu jubilejai veltītie pasākumi norisināsies no 22. līdz 24. jūlijam. Apmeklētājiem visi pasākumi ar pašvaldības un sponsoru atbalstu būs bez maksas. Kopumā šie pasākumi izmaksās ap 150 000 eiro, no kuriem ap 80 000 eiro ir pašvaldības līdzfinansējums, bet pārējā summa – sponsoru un atbalstītāju ieguldījums.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. Citi jūsmīgi raksta par Cēsīm:
  1)Vērotāja 07.04.2016 07:52
  Cēsis, pēdējo gadu laikā, ir palikušas par ļoti netīru mazpilsētu.Sētniekus neredz ne agrā rīta stundā, ne pusdienas laikā.Sestdienās netīrība it sevišķi redzama.Atkritumu konteineris pretī jaunajai koncertzālei pie Citadeles bankomāta vienmēr pilns un zemē arī piemētāts.Jaunais mašīnu stāvlaukums viss vienos smēķu končikos,no mašīnām izmestās pudeļu lauskās,plastmasas kārbās un tamlīdzīgi.Kautkad jau to arī savāc,bet biežāk tomēr redzama netīrība.RĪGAS ielas liktenis vēl arvien ir ļoti bēdīgs-tukši veikali un mazāki veikaliņi ar putekļu aizmiglotiem stikliem.Bēdīgi skatīties…
  2)slota 07.04.2016 13:39
  Sētnieku Cēsīs nav…tas nu tā ir, tik daudz nesakoptu ielu. Nepietiek līdzekļu sētnieku algošanai, vējš aizpūtīšot un lietus noskalošot– esot dzirdēts runājam pilsētas komunālajā dienestā.
  3)Cēsu vadītāji varētu aizbraukt un pamācīties no Smiltenes.Cik tur ir skaista,tīra,vienmēr sakopta pilsēta.Prieks tur vienmēr atgriezties un nekad, atkārtoju nekad tur nav redzēti ne papīri,ne izsmēķi mētājamies ne uz ielām,ne trotuāriem,pat nevienu lapiņu tur neredz nokritušu.

Draugiem Facebook Twitter Google+