×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
3. augusts, 2012
Drukāt

Jubilejā sveic Voldemāru Krustiņu

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Vakar “LA” redakcijā astoņdesmitajā dzimšanas dienā sveicām redakcijas padomes priekšsēdētāju Voldemāru Krustiņu. Apsveikuma vārdus jubilārs saņēma ne tikai no žurnālistiem, bet arī no dažādām amatpersonām.

Valsts prezidents Andris Bērziņš savā apsveikumā raksta: “Atrast ideju, kuras dēļ dzīvot, – tā ir devīze, kas raksturo Jūs un Jūsu paveikto izdevējdarbībā. Jūsu ceļš žurnālistikā un Latvijas sabiedrībai nozīmīga laikraksta veidošanā liecina par uzņēmību, atbildību un drosmi. Prasme stabili un mērķtiecīgi vadīt vienu no Latvijas lielākajām avīzēm, atbildība par uzrakstīto vārdu un drosme aizstāvēt savu nostāju neatkarīgi no citādiem uzskatiem – šādu Jūs pazīst Latvijas lasītāji. Neatkarīgi no aplūkojamā temata, Jūsu rakstītajā vienmēr caurvijas patiesa Tēvzemes mīlestība.”

V. Krustiņam apsveikumus bija atsūtījuši arī Eiropas Parlamenta deputāte Inese Vaidere, Saeimas priekšsēdētājas biedrs Andrejs Klementjevs, satiksmes ministrs Aivis Ronis, Saeimas deputāte Ilma Čepāne, Latvijas Zinātņu akadēmijas prezidents Juris Ekmanis un LZA Senāta priekšsēdētājs Jānis Stradiņš, “Latvijas valsts mežu” vadība, latviešu emigrācijas preses pārstāve Ligita Kovtuna un citi. Klātienē

V. Krustiņu sveica arī Saeimas deputāts Raivis Dzintars un kultūras ministre Žaneta Jaunzeme-Grende (attēlā).

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+