×
Mobilā versija
Brīdinājums +29°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
4. aprīlis, 2018
Drukāt

Judins gatavojas kandidēt Saeimas vēlēšanās “Vienotības” sarakstā (8)

Foto Timurs SubhankulovsFoto Timurs Subhankulovs

Saeimas deputāts Andrejs Judins, kurš šīs Saeimas laikā ir paspējis pamest divas partijas – gan “Vienotību”, gan arī “Kustību “Par”” – ir gatavs startēt 13.Saeimas vēlēšanās no “Vienotības” saraksta, kuras vadība esot pieļāvusi šādu iespēju.

“Domāju, ka mana pieredze var noderēt,” intervijā aģentūrai LETA teica Judins.

“Es domāju, ka kandidēšu. Runājot ar partijas “Vienotība” vadību, es sapratu, ka viņi varētu mani iekļaut savā deputātu kandidātu sarakstā. Es neplānoju atkal stāties partijā “Vienotība”, bet es turpinu strādāt Saeimā tās frakcijā. “Vienotības” frakcijā es vienmēr varēju balsot pēc sirdsapziņas,” pastāstīja Judins. No citu frakciju deputātiem Judins pat esot dzirdējis, ka “Vienotības” frakcija, viņuprāt, ir pārāk demokrātiska, pieļaujot deputātu brīvdomību.

“Es turpināšu strādāt frakcijā un, iespējams, kandidēšu 13.Saeimas vēlēšanās. Bet tas nav pašmērķis. Es zinu, ka arī ārpus Saeimas ir dzīve. Apsveru iespēju arī strādāt kā juristam. Esmu juridisko tiesību doktors, kas specializējies krimināltiesībās. Es veicu zinātniskos pētījumus, pasniedzu augstskolā krimināltiesības. Man ir ko darīt arī ārpus likumdošanas procesa,” norādīja Judins.

Patlaban viņš ir bezpartejisks “Vienotības” frakcijas deputāts. Judins atzīst, ka viņa redzējums par to, kādai jābūt “Vienotībai”, ne vienmēr sakrita ar partijas vadības redzējumu. “Iespējams, publiski tas ne vienmēr bija redzams, bet man bija cita vīzija, kā jāveido darbs partijā, kad es vēl pirms Edvarda Smiltēna kandidēju uz “Vienotības” valdes priekšsēdētāja amatu,” atzina Judins.

Viņš uzskatījis, ka partijā jāveido demokrātiskāka vide. Pienācis brīdis, kad sapratis, ka situāciju partijā nevar mainīt.

“Es redzēju, ka manu viedokli bieži vien neņem vērā. Sapratu, ka ir jārīkojas citādi. Pērnā gada vasarā kopā ar domubiedru grupu nolēmām, ka nevaram turpmāk asociēties ar partiju “Vienotība”, ka ir jāveido cita politiskā partija. Varbūt tāpēc, ka mēs aizgājām, arī partijas biedri, kas sākotnēji bija noskaņoti mazāk skeptiski, saprata, ka “Vienotībai” ir problēmas, ka ir jārīkojas un jādara citādāk. Aiziešana no “Vienotības” nebija patīkamākais mirklis manā dzīvē. Bet mūsu aiziešana daudziem citiem partijas biedriem, kam arī bija šaubas, palīdzēja noformulēt savu viedokli un rīkoties. Izmaiņas, kas notika “Vienotībā”, notika arī pateicoties mūsu rīcībai,” ir pārliecināts Judins.

Judins ir pārliecināts, ka “Vienotība” būs pārstāvēta 13.Saeimā. Par tās mandātu skaitu esot grūti spriest. “Strādājot frakcijā, es redzu, ka “Vienotība” ir mainījusies, arī atmosfēra frakcijā ir cita. Deputātu apņēmība kaut ko darīt ir lielāka. Bet jāņem vērā arī tas, ka “Vienotības” zīmogs daudziem cilvēkiem rada ne sevišķi labas asociācijas. Jautājums ir – vai “Vienotība” spēs pierādīt ne tikai saviem biedriem, bet arī vēlētājiem, ka ir mainījusies,” rezumē Judins.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Nopietns pipars!
  Nav šaubu nopietns politiķis!
  Varēja vēl saskaņā sasmirdināt gaisu!

 2. Būtu interesanti zināt, kā ļaudis, kas gatavojas balsot par biedru Judinu, to spētu pamatot…

 3. Judins izdomājis uztaisīt politisko pašnāvību, nu, lai veicas.

 4. Šito pamuļķi tālāk no Saeimas. Kā viņš kakāja oligarhu izmeklēšanas komisijā. Un sevi vēl uzskata par juristu, lai iet govis slaukt putina ieliktenis.

 5. Cerams, ka Vienotība tomēr neielaidīsies ar šito cilvēciņu.

 6. Nejēga! Ko esi paveicis?
  Stāsts par ceļojumu no vienas sūdu čupas uz otru un atpakaļ! Tā visi dirnētāji!
  Tikko paprasa, ko esi padarījis, tā klusums!
  Kandidēt atkal? Lai atkal dirnētu?

 7. Tad dariet to! Apvienojiet spēkus un beidziet mētāties un mētāt vēlētāju balsis! Skoloti cilvēki taču. Kad komunistu idejas lien pa visiem iespējamiem stūriem demokrātiskā Latvijā, ir pēdējais laiks apjēgt šo vēlēšanu nozīmi un arī valsts likteni. Par naudu nevar nopirkt sirdsapziņu, bet var vadīt valsti saprātīgi un tas noteikti izdosies. Centriska, stabila partija ar veselo saprātu 21. gadsimtā ir vajadzīga ikvienam. Dariet kopā ar tiem, kuriem ir valsts sakārtošanas un attīstības vīzija un prasme.

Draugiem Facebook Twitter Google+