Uncategorized

Judžu mīlestība pēc vīra sānsoļa atdzimusi citā līmenī 16

Foto – Facebook.com

Pērnā gada nogalē mediji steidza vēstīt, ka grupu “Dzelzs vilks” un “Ryga” mūziķis Mārcis Judzis (34) pametis sievu Rūtu (32) un abu bērnus – meitu Patrīciju un dēlu Robertu, jo ieskatījies miljonāra, “Olainfarm” īpašnieka Valērija Maligina meitā Irinā Maliginā (30). Abi savulaik iepazinās Dailes teātrī, kad Mārcis piedalījās izrādē “Izraidītie”. Vēl pirms četriem mēnešiem žurnālā “Privātā Dzīve” Irina atklāja, ka sākumā abus vienojusi vien draudzība, kas pāraugsi citās jūtās. Savukārt Mārcis bija apņēmības pilns šķirt savu astoņus gadus ilgušo laulību un žurnālā atzina, ka ģimenē nesaskaņas bijušas jau gadiem ilgi.

Tomēr nu jau kādu laiku Mārcis ir atgriezies ģimenē. Gan Mārča, gan viņa sievas Rūtas (32) zeltnešus atkal rotā laulības gredzeni. Savukārt Irina par šķiršanās iemeslu ir atteikusies runāt.

Mārča sieva Rūta žurnālā “Privātā Dzīve” atklāj, ka kopā ar viņi izgājuši cauri nopietnai ellītei un no piedzīvotā abiem bijis daudz jāmācās. “Visvērtīgākais, ko iemācījos no šādiem dzīve skolojošiem momentiem, ir izkāpt laukā, noiet malā, stāvēt pāri – paņemt popkornu un paskatīties no malas kā uz filmu. Filmu, kurai mūsu dzīvē obligāti bija jāizspēlējas.. Vai ir vērts saglabāt laulību un ģimeni? Manā skatījumā noteikti ir vērts meklēt kopējo ceļu. Jo tieši tā ir izaugsme un iešana uz priekšu! Bet tikai mīlestībā un tikai apzinoties, ka attiecības nav kaut kas pašsaprotams un nemirstīgs. Ka tās ir vērst ielikt vērtību saraksta augšgalā un kopt. Mūsu mīlestība nekur nepazuda, un nu tā ir atdzimusi citā līmenī. Pēc vētras dzīvojam mierīgu ģimenes dzīvi.”

LA.lv