Mobilā versija
Brīdinājums +11.0°C
Rodrigo, Rauls
Pirmdiena, 25. septembris, 2017
9. februāris, 2015
Drukāt

Jūgendstila centrā Mīlētāju nedēļā varēs apgūt vēdekļu valodu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 10. līdz 15. februārim muzejā “Rīgas Jūgendstila centrs” risināsies mīlestības tematikai veltīti sarīkojumi, portālam LA.lv pastāstīja muzeja speciāliste Baiba Buceniece.

Visas nedēļas garumā muzejā viesos īpaši aicināti pāri. Ikvienam būs iespēja apgūt pagātnē mīlētājiem tik svarīgo vēdekļu valodu – kā ar vēdekli pateikt ziņojumus “tu man patīc”, “es gribu ar tevi satikties” vai, piemēram, “uzmanīgi, uz mums skatās!” un daudzus citus. 11. februārī plkst. 17 notiks īpaša prezentācija par vēdekļu vēsturi un valodu.

“Vēdeklis – tas nav tikai sievišķīgs, skaists aksesuārs. Gadsimtiem ilgi tas ir ticis lietots, lai sūtītu iemīļotajam slepenas ziņas,” stāsta vēdekļu valodas pārzinātāja Laura Aksika. Muzeja apmeklētāji aicināti ņemt līdzi savus vēdekļus.

Ieejas biļete muzejā “Mīlētāju nedēļā” īpaša – pārim par vienas ieejas biļetes cenu.

Savukārt svētdien, 15. februārī, plkst. 12 muzejā risināsies Bērnu rīts. Pasākumā ar mīļu un sirsnīgu stāstu, pasaku un rotaļu palīdzību bērniem būs iespēja iepazīt muzeju.

Ieejas biļete sarīkojumā “Bērnu rīts” – 2 eiro. Vietu skaits pasākumā ir ierobežots, tāpēc muzeja darbinieki apmeklētājus lūdz pieteikties iepriekš, zvanot pa tālruni 6701061.

Pievienot komentāru

Par otrā Baltijas jūras koru konkursa laureātu kļuvis koris no Īrijas (4)Par Otrā Starptautiskā Baltijas jūras koru konkursa 1. vietas un Grand Prix ieguvēju, saņemot īpašo Jūrmalas pilsētas kausu un 3500 eiro Latvijas Valsts Meži Lielo balvu, kļuva koris no Īrijas "New Dublin Voices".
Draugiem Facebook Twitter Google+