Mobilā versija
+4.2°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
9. aprīlis, 2014
Drukāt

Jūgendstila muzejā bērni varēs izzināt Lieldienu tradīcijas

Foto: Valdis SemjonovsFoto: Valdis Semjonovs

Svētdien, 13. aprīlī pulksten 12 Rīgas Jūgendstila muzejā notiks Pūpolsvētdienai veltīts pasākums bērniem, informē Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Lipenite.

Tajā ar aizraujošu pasaku un rotaļu palīdzību ikvienam būs iespēja izzināt Pūpolsvētdienas un Lieldienu tradīcijas, piemēram, Pūpolsvētdienas pēriena nozīmi, kā arī Lieldienu rituālu. Īpaša saruna paredzēta virtuvē, kur Kalponīte atklāts Lieldienu ēdienu gatavošanas un olu krāsošanas noslēpumus, ikvienam interesentam atklājot, kā iespējams iegūt vēlamo toni Lieldienu olai.

Bērni kopā ar Runci Albertu dosies aizraujošā ceļojumā, aplūkojot un iepazīstot muzeja vēsturiskās telpas un tajā izvietoto ekspozīciju. Pasākuma laikā bērniem un vecākiem būs iespēja pielaikot arī jūgendstila cepures un sajust atmosfēru, kādā dzīvoja rīdzinieki pirms vairāk nekā simts gadiem.

Pievienot komentāru

"Es ceru, ka esmu koks". Inga Žolude raksta jaunu romānuProzaiķe Inga Žolude (1984) dzimusi Rīgā, ieguvusi bakalaura un maģistra grādu Latvijas Universitātes Moderno valodu fakultātē.
Draugiem Facebook Twitter Google+