Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Agris, Agrita
Svētdiena, 24. septembris, 2017
9. aprīlis, 2014
Drukāt

Jūgendstila muzejā bērni varēs izzināt Lieldienu tradīcijas

Foto: Valdis SemjonovsFoto: Valdis Semjonovs

Svētdien, 13. aprīlī pulksten 12 Rīgas Jūgendstila muzejā notiks Pūpolsvētdienai veltīts pasākums bērniem, informē Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Lipenite.

Tajā ar aizraujošu pasaku un rotaļu palīdzību ikvienam būs iespēja izzināt Pūpolsvētdienas un Lieldienu tradīcijas, piemēram, Pūpolsvētdienas pēriena nozīmi, kā arī Lieldienu rituālu. Īpaša saruna paredzēta virtuvē, kur Kalponīte atklāts Lieldienu ēdienu gatavošanas un olu krāsošanas noslēpumus, ikvienam interesentam atklājot, kā iespējams iegūt vēlamo toni Lieldienu olai.

Bērni kopā ar Runci Albertu dosies aizraujošā ceļojumā, aplūkojot un iepazīstot muzeja vēsturiskās telpas un tajā izvietoto ekspozīciju. Pasākuma laikā bērniem un vecākiem būs iespēja pielaikot arī jūgendstila cepures un sajust atmosfēru, kādā dzīvoja rīdzinieki pirms vairāk nekā simts gadiem.

Pievienot komentāru

Fredis: Latvieši spiež ārā joku kā aizcietējuma mocīti (1)"Ja tik mazai tautai, kripatiņai kā vidēji lielai Amerikas pilsētai, ir īsti par ko jokot un smieties, varam būt priecīgi. Smiekli ir kā glābšanas riņķis, bez tiem ikdienišķā pelēcībā būtu pavisam traki," uzskata Andris Freidenfelds, viņš arī Fredis.
Draugiem Facebook Twitter Google+