×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
30. jūnijs, 2014
Drukāt

Jūgendstila muzejā Nīderlandes savdabība

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 3. jūlija līdz 12. oktobrim Rīgas Jūgendstila muzejā būs apskatāma izstāde “Jūgendstils Nīderlandē”, vēsta projekta īstenotāji.

Rīgas Jūgendstila centrs, regulāri popularizējot Eiropas jūgendstila mantojumu, šoreiz piedāvā ielūkoties Nīderlandes jūgendstilā. Izstāde tapusi sadarbībā ar nīderlandiešu mākslas vēsturnieku un kolekcionāru Frederiku Ērensu. Šī rīdziniekiem un pilsētas viesiem ir unikāla iespēja atklāt Nīderlandes jūgendstila savdabību, jo izstādē eksponētie brīnišķīgie tā laika priekšmeti – grāmatas, trauki, mēbeles un mākslas darbi – atspoguļo laikmetam raksturīgākās iezīmes – racionālisma virzienu, dekoratīvo jūgendstilu, Āzijas ietekmi un citus strāvojumus.

Izstāde notiek sadarbībā ar Nīderlandes Karalistes vēstniecību Rīgā un viņa ekselenci Nīderlandes Karalistes vēstnieku Latvijā Hendriku van den Dolu.

Savukārt 3. un 4. jūlijā plkst. 16.00 Rīgas Jūgendstila muzejā ikviens interesents aicināts uz tikšanos ar pašu nīderlandiešu mākslas vēsturnieku un kolekcionāru Frederiku Erensu, lai tuvāk iepazītu Nīderlandes jūgendstila mantojumu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+