Mobilā versija
+3.8°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
20. novembris, 2013
Drukāt

Jūgendstila muzejā notiks lekcija par Liepājas vēsturi

Foto no www.jugendsils.riga.lvFoto no www.jugendsils.riga.lv

Piektdien, 22.novembrī, plkst.17 Rīgas Jūgendstila muzejā notiks lekcija “Liepāja – no mazpilsētas līdz lielpilsētai”, ko vadīs Liepājas muzeja speciāliste Uļjana Gintnere.

Lektore stāstīs par Liepāju laikā no 19.gadsimta 90.gadiem līdz 1914.gadam jeb Pirmajam pasaules karam.

“Pilsēta ir tie, kas tajā dzīvoja, strādāja un radīja. Personības un darbarūķi, celtnes un to cēlāji, kultūra, vācu un latviešu. Asinis, kuras tika izlietas 1905.gadā uz Liepājas bruģa un Krievijas impērijas zīmogs pāri visam,” tā savu stāstījumu ievada lektore Gintnere.

Lekcijas laikā Rīgas Jūgendstila muzejā apskatāma arī Liepājas jūgendstila laikmetam veltītā izstāde “Liepāja jūgendstila laikmetā”, kas tapusi sadarbībā ar Liepājas muzeju. Izstāde apmeklētājiem atvērta līdz šī gada 1.decembrim.

Lekcijas apmeklējums būs par maksu.

Par to pašu laika periodu ceturtdienās – 21. un 28.novembrī – plkst.17.00 notiks arī ekskursijas ”Liepāja jūgenstila laikmetā”, kuru laikā iespējams vairāk uzzināt par izstādē redzamajiem priekšmetiem.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (70)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+