Mobilā versija
Brīdinājums +0.6°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
9. maijs, 2014
Drukāt

Jūgendstila muzejam īpašs piedāvājums Ģimenes nedēļā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Svētdien, 11. maijā Rīgas Jūgendstila muzejā ikviens tiek aicināts uz koncertiem “Es savai māmiņai” un “Vistuvākā dvēsele”, savukārt no 13. līdz 17. maijam Ģimenes nedēļas ietvaros muzejā notiks teatralizētas ekskursijas bērniem, vēsta muzeja pārstāvji.

Mātes dienā – 11. maijā plkst. 13 notiks koncerts “Es savai māmiņai”, kurā latviešu tautasdziesmas būs dzirdamas koklētāju ansambļa “Teiksma” (vadītāja Teiksma Jansone) izpildījumā. Pēc koncerta plkst. 14 uz teatralizētu ekskursiju aicinās arhitekts Konstantīns Pēkšēns un viņa kundze.

Savukārt plkst. 16 koncertā “Vistuvākā dvēsele” pasaules tautu melodijas par māti un mīlestību izpildīs operdziedātāja Elīna Mitina kopā ar pianistu Juriju Kasperu. Pēc koncerta plkst. 17 interesenti tiks aicināti teatralizētā ekskursijā muzejā (ekskursija notiks krievu valodā).

Ģimenes nedēļā – no 13. līdz 17. maijam īpaši gaidīti mazie apmeklētāji. Katru dienu plkst. 14 teatralizēta ekskursija “Muzejā kopā ar runci Albertiņu” notiks latviešu valodā, plkst. 16 – krievu valodā.

Ieeja uz visiem sarīkojumiem bez maksas.

Pievienot komentāru

Bibliotēkā grāmatas vairs nav galvenais?Kuldīgas novada Pelču bibliotēkā ar lasītājiem strādā individuāli, uzkrājot viedokļus par grāmatām un iesakot citiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+