Mobilā versija
-3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
3. janvāris, 2014
Drukāt

Jūgendstila pasaku pēcpusdiena bērniem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

5. janvārī, svētdien, pulksten 12.00 Rīgas Jūgendstila muzejs aicina bērnus un ģimenes uz pasaku pēcpusdienu. Tās laikā bērni varēs dalīties atmiņās par savu Ziemassvētku eglīti un svinībām, līdzdarboties rotaļās un iepazīt jūgendstila muzeju, kā arī pielaikot jūgendstila cepures un sajust gaisotni, kādā dzīvoja rīdzinieki pirms vairāk nekā simts gadiem.

Pasakas stāstīs un rotaļās dosies lelles no Ziemassvētku vecīša maisa un, protams, Rīgas Jūgendstila muzeja pastāvīgais iemītnieks runcis Alberts. Pasaku rītu vadīs stāstniece Ingūna Radziņa.

Lellītes no Ziemassvētku vecīša maisa vēlas iepazīties ar eglītēm, kuras greznotas bērnu mājās, tāpēc, nākot uz pasaku pēcpusdienu, paņemiet līdz savas Ziemassvētku eglītes stāstu un fotogrāfiju vai zīmējumu.

Ieejas maksa 1.5 EUR.

Pievienot komentāru

Bērnus mūsu vietā izklaidē amerikāņi. Saruna ar režisoru Ģirtu ŠoliĢirts Šolis uzskata, ka laba literatūra nenoveco, un arī mūsdienu bērniem piedāvā laika pārbaudi izturējušu klasiku. Tāpat viņš balti apskauž Latvijas Nacionālo teātri par izrādi "Šausmu autobuss", kurā netiek ielaisti vecāki, jo Leļļu teātri nereti gadās – vecāki uz izrādi atnāk ar domu, ka tikmēr, kamēr bērns skatās izrādi, pasērfos internetā.
Draugiem Facebook Twitter Google+