Mobilā versija
+5.9°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
3. janvāris, 2014
Drukāt

Jūgendstila pasaku pēcpusdiena bērniem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

5. janvārī, svētdien, pulksten 12.00 Rīgas Jūgendstila muzejs aicina bērnus un ģimenes uz pasaku pēcpusdienu. Tās laikā bērni varēs dalīties atmiņās par savu Ziemassvētku eglīti un svinībām, līdzdarboties rotaļās un iepazīt jūgendstila muzeju, kā arī pielaikot jūgendstila cepures un sajust gaisotni, kādā dzīvoja rīdzinieki pirms vairāk nekā simts gadiem.

Pasakas stāstīs un rotaļās dosies lelles no Ziemassvētku vecīša maisa un, protams, Rīgas Jūgendstila muzeja pastāvīgais iemītnieks runcis Alberts. Pasaku rītu vadīs stāstniece Ingūna Radziņa.

Lellītes no Ziemassvētku vecīša maisa vēlas iepazīties ar eglītēm, kuras greznotas bērnu mājās, tāpēc, nākot uz pasaku pēcpusdienu, paņemiet līdz savas Ziemassvētku eglītes stāstu un fotogrāfiju vai zīmējumu.

Ieejas maksa 1.5 EUR.

Pievienot komentāru

Objektu Dobelē saista ar 11. septembri; dome aicina nedramatizēt (5)Sociālajos tīklos izraisījusies diskusija par Dobeles pilsētas domes fasādeis piestiprināto lidaparāta astes daļas mulāžu, kas daļai vērotāju likusi atcerēties 11. septembra notikumus ASV. Domes pārstāve Dzintra Matisone aicina šo instalāciju skatīties kontekstā ar ikgadējo Lielo sniegavīru saietu un nesaistīt ar traģēdijām.
Draugiem Facebook Twitter Google+