Mobilā versija
+23.0°C
Vineta, Oļegs
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
5. jūnijs, 2017
Drukāt

Juglā noslepkavo meiteni un viņas radinieci, lai slēptu noziegumus (1)

Foto Reuters/Scanpix/LETAFoto Reuters/Scanpix/LETA

Ilustratīvs attēls

Šā gada 30.maijā Rīgas tiesas apgabala prokuratūras prokurore tiesai nodevusi krimināllietu, kurā kāds vīrietis apsūdzēts par seksuālu vardarbību pret personu, kas nav sasniegusi sešpadsmit gadu vecumu un tās nonāvēšanu, portālu LA.lv informēja prokuratūrā.

Vīrietis apzinājies, ka persona ir bezpalīdzības stāvoklī, un noziegumu veicis, lai noslēptu pret personu vērsto seksuālo vardarbību,

Vīrietis izdarīja arī minētās personas radinieces slepkavību, saistītu ar laupīšanu, nolūkā slēpt citus noziedzīgus nodarījumus.

Norādītās noziedzīgās darbības apsūdzētais īstenoja 2016.gada augustā, atrodoties Juglas mikrorajonā.

Krimināllieta nodota izskatīšanai slēgtās tiesas sēdēs Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesai.

Prokuratūra norāda, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta Kriminālprocesa likumā noteiktajā kārtībā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Naivis Kvadrātā Atbildēt

    Kamēr vēl nav notiesāts,saprotams iemesls slēpt noziedzinieka vārdu, bet Kāpēc ARĪ PĒC NOTIESĀŠANAS par sabiedriski bistamu,smagu nozieguma izdarījušo tiek saglabāta dīvainā anonimitāte, pilnīgi pretēji sabiedrības prasībībām un interesēm zināt, uzmanīties un vērot vēlāk atbrīvoto noziedzinieku?!

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (5)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Draugiem Facebook Twitter Google+